top
logo

Меню сайту


Home Економіка
Економіка
Оголошення

«З метою забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель на офіційному сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України в розділі «Документи» оприлюднено проект Закону України «Про публічні закупівлі» та аналіз регуляторного впливу проекту Закону України «Про публічні закупівлі».

Детально ознайомитись з повним текстом проекту Закону України та надати свої пропозиції можна на сайті  http://www.me.gov.ua ».

 

 

Віділ економіки та управління комунальним майном

Новодністровської міської ради

 
До уваги всіх суб’єктів підприємництва м.Новодністровська!

На виконання доручення Чернівецької обласної державної адміністрації від 18.05.2015р. №89 - С «Про оновлення бази даних комерційних пропозицій суб’єктів підприємництва Чернівецької області», з метою оновлення бази даних комерційних пропозицій суб’єктів підприємництва Чернівецької області щодо співробітництва із зарубіжними країнами, сприяння розширенню зовнішньоекономічних зв’язків регіону, виходу підприємств на нові зовнішні ринки реалізації продукції, просимо всіх суб’єктів підприємництва м.Новодністровськ надавати комерційні пропозиції, за формою, що додається.

Інформацію направляти відділу економіки Новодністровської міської ради в електронному та паперовому вигляді (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

 

Начальник відділу економіки

та управління комунальним майном                                                    С.Сабаш

 


Комерційні пропозиції суб’єктів підприємництва Чернівецької області щодо співробітництва із зарубіжними країнами

№ п/п

Назва підприємства, адреса, телефон, e-mail, ПІБ керівника

Вид діяльності підприємства

Комерційна пропозиція щодо експорту/імпорту товарів/послуг

Орієнтовний обсяг

Орієнтовні ціни

Ринки реалізації товарів/послуг (країни)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Оголошення

 

Детальніше...
 
Оголошення

 

Детальніше...
 


Державні установи
Державний реєстр віборців


Центральна виборча комісія

Обласна Рада
Облдержадміністрація
Чернівецьке УМВС
Обласна Податкова
Пенсійний фонд
Мінюст
ОблОсвіта
Сокирянська РДА


Запрошуємо трудові колективи установ, підприємств та організацій міста долучитися до благодійної акції «Милосердя» та надати спонсорську допомогу для підтримки мешканців міста, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги.
Рахунок терцентру соціального обслуговування у м.Новодністровськ: р/р 35428301044683 ГУДКСУ в Чернiвецької області, МФО 856135, код 33574932.


Передплачуйте «Нашу газету»!
Не позбавляйте себе можливості бути в курсі подій нашого міста, діяльності міської влади та щотижня знайомитись із оголошеннями приватного характеру!
Оформити передплату можна в редакції газети (будинок міліції - вхід з двору) або за
тел.: 3-48-79 чи 3-24-29аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9Ikpvb21sYSAxLjUgVGVtcGxhdGVzIj5GcmVlIEpvb21sYSBUaGVtZXM8L2E+LCA8YSBocmVmPSJodHRwOi8vd3d3Lm50Y2hvc3RpbmcuY29tLyIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiIHRpdGxlPSJwZXJzb25hbCBob3N0aW5nIj5ob3N0aW5nPC9hPi4mbmJzcDs=');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom

Створено Joomla!. Valid XHTML and CSS.