top
logo

Меню сайту


Home Економіка Промисловість
Промисловість
ЗВІТ ПО ПРОМИСЛОВОСТІ ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2015 РОКУ

 

Детальніше...
 
Загальна інформація

 

Місто Новодністровськ є містом супутником будівництва каскаду Дністровських  гідроелектростанцій та гідроакумулюючої електростанції і відноситься до категорії малих міст із сформованим моновиробництвом.

Життєдіяльність міста повністю пов’язана з будівництвом Дністровської ГАЕС та виробництвом і постачанням електроенергії. В зв’язку з тим, що електростанції розміщені на землях сіл, що межують з містом за даними управління статистики у Сокирянському районі до основного кола звітуючих промислових підприємств м.Новодністровськ відносяться чотири підприємства: ТОВ «Новодністровський бетонно-розчинний завод», ДКП Управління «Тепловодоканал»ПП «Мітакс», ТОВ «Лінгокомсервіс».

 

ТОВ «Новодністровський бетонно-розчинний завод» здійснює діяльність по випуску бетонних сумішей готових до використання.

Робота підприємства залежить від стабільності будівництва Дністровської ГАЕС.

 

Підприємство ДКП «Управління «Тепловодоканал» надає послуги з теплопостачання бюджетних установ та послуги з водопостачання і водовідведення.

 

Приватне підприємство «Мітакс» здійснює діяльність по коду економічної діяльності 14.12 виробництво робочого одягу:

- комплекти і костюми робочі, чоловічі та хлоп’ячі з тканини;

- піджаки, куртки та блайзери робочі.

 

ТОВ «Лінгокомсервіс» здійснює діяльність виробництва машин, апаратури, фільтрувальних очищувачів для рідин.

 

 

ЗВІТ ПО ПРОМИСЛОВОСТІ ЗА І КВАРТАЛ 2015 РОКУ

 

Детальніше...
 


Державні установи
Державний реєстр віборців


Центральна виборча комісія

Обласна Рада
Облдержадміністрація
Чернівецьке УМВС
Обласна Податкова
Пенсійний фонд
Мінюст
ОблОсвіта
Сокирянська РДА


Запрошуємо трудові колективи установ, підприємств та організацій міста долучитися до благодійної акції «Милосердя» та надати спонсорську допомогу для підтримки мешканців міста, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги.
Рахунок терцентру соціального обслуговування у м.Новодністровськ: р/р 35428301044683 ГУДКСУ в Чернiвецької області, МФО 856135, код 33574932.


Передплачуйте «Нашу газету»!
Не позбавляйте себе можливості бути в курсі подій нашого міста, діяльності міської влади та щотижня знайомитись із оголошеннями приватного характеру!
Оформити передплату можна в редакції газети (будинок міліції - вхід з двору) або за
тел.: 3-48-79 чи 3-24-29аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9Ikpvb21sYSAxLjUgVGVtcGxhdGVzIj5GcmVlIEpvb21sYSBUaGVtZXM8L2E+LCA8YSBocmVmPSJodHRwOi8vd3d3Lm50Y2hvc3RpbmcuY29tLyIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiIHRpdGxlPSJwZXJzb25hbCBob3N0aW5nIj5ob3N0aW5nPC9hPi4mbmJzcDs=');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom

Створено Joomla!. Valid XHTML and CSS.