top
logo

Меню сайту


Home Управління праці та соціального захисту населення
Управління праці та соціального захисту населення
Управління праці та соціального захисту населення Новодністровської міської ради доводить до відома:

Рівень забезпечення прожиткового мінімуму для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення Новодністровської міської ради доводить до відома:

Про надання населенню субсидій у Чернівецькій області у квітні 2017 року


У січні-квітні 2017р. за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулось 50,8 тис. домогосподарств, що в 1,6 раза більше, ніж у січні-квітні 2016р. При цьому на домогосподарства у міських поселеннях припадало 39,6% таких звернень.

Детальніше...
 
Про надання населенню субсидій у Чернівецькій області у квітні 2017 року

 

Детальніше...
 
Зміни у порядку надання житлових субсидій

Скачати

 
ПОРЯДОК ЗАСТОСУВАННЯ ТАРИФІВ НА ЕЛЕКТРОПАЛЕННЯ ДЛЯ ПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ

Управління праці та соціального захисту населення Новодністровської міської ради просить розмістити на сайті міської ради та в «Нашій газеті «Новодністровськ - інфо» інформацію про перехід на іншу тарифну групу для побутових споживачів, які проживають у житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних в установленому порядку електроопалювальними установками.

Детальніше...
 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 5 квітня 2017 р. № 223 Київ

 

Детальніше...
 
Інформація щодо соціальної підтримки учасників антитерористичної операції (учасників бойових дій) в 2016 році

 

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ!

 

З 1 січня 2017 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Нею затверджено Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Цим Порядком визначено новий механізм оплати послуг із санаторно-курортного лікування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1, та дітей-інвалідів, інвалідність яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи.

 

Детальніше...
 
Щодо виплати грошової компенсації колишнім радянським військовополоненим

Скачати

 
Буковинський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів здійснює набір

 

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня123НаступнаКінець »

Сторінка 1 з 3

Державні установи
Державний реєстр віборців


Центральна виборча комісія

Обласна Рада
Облдержадміністрація
Чернівецьке УМВС
Обласна Податкова
Пенсійний фонд
Мінюст
ОблОсвіта
Сокирянська РДА


Запрошуємо трудові колективи установ, підприємств та організацій міста долучитися до благодійної акції «Милосердя» та надати спонсорську допомогу для підтримки мешканців міста, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги.
Рахунок терцентру соціального обслуговування у м.Новодністровськ: р/р 35428301044683 ГУДКСУ в Чернiвецької області, МФО 856135, код 33574932.


Передплачуйте «Нашу газету»!
Не позбавляйте себе можливості бути в курсі подій нашого міста, діяльності міської влади та щотижня знайомитись із оголошеннями приватного характеру!
Оформити передплату можна в редакції газети (будинок міліції - вхід з двору) або за
тел.: 3-48-79 чи 3-24-29аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9Ikpvb21sYSAxLjUgVGVtcGxhdGVzIj5GcmVlIEpvb21sYSBUaGVtZXM8L2E+LCA8YSBocmVmPSJodHRwOi8vd3d3Lm50Y2hvc3RpbmcuY29tLyIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiIHRpdGxlPSJwZXJzb25hbCBob3N0aW5nIj5ob3N0aW5nPC9hPi4mbmJzcDs=');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom

Створено Joomla!. Valid XHTML and CSS.