top
logo

Меню сайту


Home Регуляторна політика Оприлюднення проектів регуляторних актів
Оприлюднення проектів регуляторних актів
П О В І Д О М Л Е Н Н Я Про оприлюднення проекту регуляторного акта. Про затвердження Порядку надання дозволу на експлуатацію об’єкта поводження з небезпечними відходами

Скачати

 
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторного акту та проекту рішення Новодністровської міської ради «Про затвердження положення про порядок розміщення та встановлення технічних елементів (пристроїв) на будівлях та спорудах в м.Новодністровськ»

 

Детальніше...
 
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторного акту та проекту рішення Новодністровської міської ради

 

Детальніше...
 
Повідомлення

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення проекту рішення Новодністровської міської ради

«Про Правила утримання тварин у м. Новодністровськ»

Розробник – КП «Новодністровський житловик» будинок 1 «Г», І поверх мікрорайону «Діброва», телефон: 3-13-87

Проект регуляторного акта передбачає затвердження Правил утримання тварин у м. Новодністровськ.

Проект регуляторного акта розроблений у відповідності з нормативно-законодавчою базою.

Проект рішення Новодністровської міської ради «Про правила утримання тварин у м. Новодністровськ», ПРАВИЛА утримання тварин у                            м. Новодністровськ та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті міської ради.

Пропозиції та зауваження до Проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу подавати у письмовому вигляді у КП «Новодністровський житловик» за адресою: 60236, м. Новодністровськ мікрорайон «Діброва» будинок 1 «Г», І поверх.

 
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Скачати

 
« ПочатокПопередня1234567НаступнаКінець »

Сторінка 6 з 7

Державні установи
Державний реєстр віборців


Центральна виборча комісія

Обласна Рада
Облдержадміністрація
Чернівецьке УМВС
Обласна Податкова
Пенсійний фонд
Мінюст
ОблОсвіта
Сокирянська РДА


Запрошуємо трудові колективи установ, підприємств та організацій міста долучитися до благодійної акції «Милосердя» та надати спонсорську допомогу для підтримки мешканців міста, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги.
Рахунок терцентру соціального обслуговування у м.Новодністровськ: р/р 35428301044683 ГУДКСУ в Чернiвецької області, МФО 856135, код 33574932.


Передплачуйте «Нашу газету»!
Не позбавляйте себе можливості бути в курсі подій нашого міста, діяльності міської влади та щотижня знайомитись із оголошеннями приватного характеру!
Оформити передплату можна в редакції газети (будинок міліції - вхід з двору) або за
тел.: 3-48-79 чи 3-24-29аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9Ikpvb21sYSAxLjUgVGVtcGxhdGVzIj5GcmVlIEpvb21sYSBUaGVtZXM8L2E+LCA8YSBocmVmPSJodHRwOi8vd3d3Lm50Y2hvc3RpbmcuY29tLyIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiIHRpdGxlPSJwZXJzb25hbCBob3N0aW5nIj5ob3N0aW5nPC9hPi4mbmJzcDs=');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom

Створено Joomla!. Valid XHTML and CSS.