top
logo

Меню сайту


Home
В Територіальному центрі відзначили День матері (+відео)

В територіальному центрі соціального обслуговування опікуються мешканцями м.Новодністровськ із соціально незахищених категорій – людей з особливими потребами, самотніх літніх людей, дітей з обмеженими можливостями. Адже іноді більш як ліків чи оздоровчих процедур, наші відвідувачі потребують живого спілкування, тепла щирих посмішок, надійної людської підтримки.

Тому йдуть до нас не лише за допомогою фахівців того чи іншого відділення, а й щоб активно та змістовно провести вільний час – переглянути цікаві періодичні видання, поспілкуватися, обмінятися корисною інформацією, пограти в настільні інтелектуальні ігри, поспівати улюблених пісень. Аби забезпечити нашим відвідувачам таке дозвілля, був створений «Клуб цікавих зустрічей «Надвечір’я». Він працює за різними напрямками: пізнавальний, історико-краєзнавчий, спортивно-оздоровчий, популяризації мистецтва рідного краю, його традицій, свят, звичаїв.

 

Багатий клуб «Надвечір’я» також і на творчість, дає змогу відвідувачам займатися сольним співом, художнім читанням, гуртуватися в малі форми вокального мистецтва (дуети, тріо, квартети). А основу його складає фольк-гурт «Співучі бабусі». Аматори цих колективів проводять розважальні заходи для відвідувачів територіального центру соціального обслуговування та беруть активну участь у культурному житті нашого міста.

Один із таких заходів «Найсвятіше слово в світі ‑ мати» ‑ було приурочене до Дня матері, який цьогоріч ми відзначали 12 травня. Гарними тематичними та українськими народними піснями колектив «Співучі бабусі» вітали присутніх в залі жінок-матерів поважного віку. До святкової програми долучилися і солісти-вокалісти та майстри художнього слова.

Валентина Федишина – культ організатор Територіального центру соціального обслуговування в м.Новодністровськ

 

Державні установи
Державний реєстр віборців


Центральна виборча комісія

Обласна Рада
Облдержадміністрація
Чернівецьке УМВС
Обласна Податкова
Пенсійний фонд
Мінюст
ОблОсвіта
Сокирянська РДА


Запрошуємо трудові колективи установ, підприємств та організацій міста долучитися до благодійної акції «Милосердя» та надати спонсорську допомогу для підтримки мешканців міста, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги.
Рахунок терцентру соціального обслуговування у м.Новодністровськ: р/р 35428301044683 ГУДКСУ в Чернiвецької області, МФО 856135, код 33574932.


Передплачуйте «Нашу газету»!
Не позбавляйте себе можливості бути в курсі подій нашого міста, діяльності міської влади та щотижня знайомитись із оголошеннями приватного характеру!
Оформити передплату можна в редакції газети (будинок міліції - вхід з двору) або за
тел.: 3-48-79 чи 3-24-29аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9Ikpvb21sYSAxLjUgVGVtcGxhdGVzIj5GcmVlIEpvb21sYSBUaGVtZXM8L2E+LCA8YSBocmVmPSJodHRwOi8vd3d3Lm50Y2hvc3RpbmcuY29tLyIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiIHRpdGxlPSJwZXJzb25hbCBob3N0aW5nIj5ob3N0aW5nPC9hPi4mbmJzcDs=');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom

Створено Joomla!. Valid XHTML and CSS.