top
logo

Меню сайту


Home Сокирянська ОДПІ головного управління міндоходів у Чернівецькій області Головне управління ДФС у Чернівецькій області інформує
Головне управління ДФС у Чернівецькій області інформує
Написав Alex_admin   
Середа, 26 квітня 2017, 06:45

Деклараційна кампанія - 2017 фінішує через 9 днів


У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області закликають буковинців не зволікати з поданням декларацій про отримані доходи у 2016 році. Останній день подання декларації про майновий стан і доходи - 03 травня 2017 року.
Додаткова інформація на офіційному порталі територіальних органів ДФС у Чернівецькій області в банері "Декларування доходів громадян".

 

 

 

З 8 травня цього року технічно складні побутові товари продаються із застосуванням «касових апаратів»


Про цю новацію та інші питання щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій під час спілкування онлайн повідомили буковинцям фахівці фіскальної служби. Зокрема, на запитання платників податків Чернівецької області відповідала заступник начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Наталія Василівна Чернівчан.

П. Наталія розповіла про порядок реєстрації РРО та розрахункових книжок, опломбування РРО, сфери застосування РРО та щодо переліку документів, які подаються для реєстрації РРО.

Крім того, посадовець наголосила - 8 травня 2017 року набирає чинності постанова КМУ від 16.03.2017 р. №231. А отже, з цього часу підприємці – платники єдиного податку 1, 2 та 3 груп, які продають технічно складні побутові товари, визначені переліком, зобов’язані проводити розрахунки за такі товари через зареєстровані належним чином РРО.

Відтак, жодне питання, озвучене під час даного заходу, не залишилось без уваги.

З запитаннями – відповідями можна ознайомитись на офіційному порталі «Територіальні органи ДФС у Чернівецькій області» за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/294204.html.

Використання земельних ресурсів Буковини додало в казну майже 63 млн. грн.

Саме на таку суму наповнили місцеві бюджети у І кварталі 2017 року власники та орендарі земельних ділянок Чернівецької області, що на 10,3 млн. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року - розповідають у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області.

У відомстві наголошують, плата за землю відіграє важливу роль у формуванні регіональних скарбниць. Відтак, свій вагомий внесок у наповнення казни внесли підприємства області – 48,3 млн. грн., а також  фізичні особи – підприємці та громадяни – 14,5 млн. грн.

Слід нагадати, податкове зобов’язання щодо плати за землю – земельний податок і орендна плата – визначене у податковій декларації, яка подається юридичною особою відповідному контролюючому органу не пізніше 20 лютого поточного року, сплачується рівними частками за місцем розташування земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю. Термін сплати – щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового місяця.

Фізичні особи сплачують земельний податок протягом 60 днів із дня вручення податкового повідомлення-рішення (надсилається або отримується в органах ДФС), тобто до 29 серпня поточного року.

Крім того, у фіскальній службі звертають увагу, що фізична особа, яка звільнена від сплати земельного податку на підставі пункту 281.1 ПК і має у власності декілька земельних ділянок одного виду використання, має право на власний розсуд обрати й надалі змінити земельну ділянку для застосування пільги. Для цього така фізична особа має до 1 травня поточного року подати відповідну письмову заяву у довільній формі до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки. Пільгу починають застосовувати до обраної земельної ділянки з базового податкового (звітного) періоду, в якому подано таку заяву.

Сільськогосподарські товаровиробники для отримання бюджетної дотації подають заяву впродовж 5 календарних днів після закінчення граничного строку подання податкової звітності з ПДВ

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області наголошують, що Законом України від 20 грудня 2016 року № 1791–VIІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» з 1 січня 2017 року для сільськогосподарських товаровиробників скасовано спецрежим оподаткування ПДВ у сфері сільського, лісового господарства і рибальства. Натомість запроваджено державну підтримку таких суб’єктів господарювання у вигляді дотацій із бюджету.

Сільськогосподарські товаровиробники мають право на бюджетну дотацію лише після їх внесення контролюючим органом до Реєстру отримувачів бюджетної дотації. Питома вага вартості сільськогосподарських товарів у такого підприємства має становити не менше 75 відсотків вартості всіх товарів, поставлених ним протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно. Для новоутвореного сільськогосподарського товаровиробника, зареєстрованого як суб’єкт господарювання, який провадить господарську діяльність менш як 12 календарних місяців, питома вага сільськогосподарських товарів розраховується за результатами кожного окремого звітного періоду. Отримувачами бюджетної дотації можуть бути тільки сільськогосподарські товаровиробники, основною діяльністю яких є постачання сільськогосподарських товарів, вироблених ними на власних або орендованих основних засобах.

Для включення до Реєстру отримувачів бюджетної дотації сільськогосподарські товаровиробники повинні подати до податкової інспекції за основним місцем обліку заяву за формою, затвердженою наказом Мінфіну від 23.02.2017 р. №275. Така заява подається у місяці, який передує початку податкового періоду, з якого особа матиме право на отримання бюджетної дотації, та протягом 5 календарних днів після закінчення граничного строку подання податкової звітності з ПДВ, встановленого для місячного податкового (звітного) періоду.

Тобто, сільськогосподарським товаровиробникам для отримання дотації за поданою декларацією з ПДВ за березень п.р. і відповідним додатком, необхідно подати заяву для включення до Реєстру з 20 по 25 квітня включно. В такому випадку виплата дотації відбуватиметься з травня п.р.

Заява може бути подана у паперовому вигляді або в електронній формі через Електронний кабінет платника або «Єдине вікно подання електронної звітності».

 

Державні установи
Державний реєстр віборців


Центральна виборча комісія

Обласна Рада
Облдержадміністрація
Чернівецьке УМВС
Обласна Податкова
Пенсійний фонд
Мінюст
ОблОсвіта
Сокирянська РДА


Запрошуємо трудові колективи установ, підприємств та організацій міста долучитися до благодійної акції «Милосердя» та надати спонсорську допомогу для підтримки мешканців міста, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги.
Рахунок терцентру соціального обслуговування у м.Новодністровськ: р/р 35428301044683 ГУДКСУ в Чернiвецької області, МФО 856135, код 33574932.


Передплачуйте «Нашу газету»!
Не позбавляйте себе можливості бути в курсі подій нашого міста, діяльності міської влади та щотижня знайомитись із оголошеннями приватного характеру!
Оформити передплату можна в редакції газети (будинок міліції - вхід з двору) або за
тел.: 3-48-79 чи 3-24-29аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9Ikpvb21sYSAxLjUgVGVtcGxhdGVzIj5GcmVlIEpvb21sYSBUaGVtZXM8L2E+LCA8YSBocmVmPSJodHRwOi8vd3d3Lm50Y2hvc3RpbmcuY29tLyIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiIHRpdGxlPSJwZXJzb25hbCBob3N0aW5nIj5ob3N0aW5nPC9hPi4mbmJzcDs=');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom

Створено Joomla!. Valid XHTML and CSS.