top
logo

Меню сайту


Home
Найбільший транш, що отримувало місто від ПАТ "Укргідроенерго", - сума 2016 року


Новодністровськ отримав усю суму коштів, що була передбачена на 2016 рік Титулом перехідної будови Дністровської ГАЕС на будівництво та реконструкцію об’єктів соціального призначення. Мова йде про 18 мільйонів 560 тисяч гривень.

Це один із траншів (найбільший!), що впродовж останнього десятиріччя підживлюють міський бюджет Новодністровська коштами, за які можна покращувати розвивати місто. Право на фінансування не лише будівництва Дністровської ГАЕС, а й інфраструктури міста енергетиків, яке після застою 90-их років минулого століття залишилось недобудованим, нинішній міський голова Анатолій Болдашев почав відстоювати ще під час минулих своїх каденцій на цій же посаді. В результаті проведеної ним роботи в 2006 році між Новодністровською міською радою та ВАТ «Укргідроенерго» був підписаний найперший договір (№3Н) про участь «Укргідроенерго» в дольовому фінансуванні основних фондів об’єктів соціального призначення в м.Новодністровськ.

Та вже через місяць умови договору змінюються: ще однією його стороною виступає Чернівецька ОДА, а до переліку основних фондів для фінансування добавляються об’єкти Сокирянського району. А в березні 2010 року Новодністровська міська рада вже перестає бути стороною договору, що підписується безпосередньо між ВАТ «Укргідроенерго» та Чернівецькою обласною державною адміністрацією. Таким чином управління капітального будівництва ОДА отримало повноваження на освоєння коштів – замовляти проектно-кошторисну документацію, займатися технічним і фінансовим супроводом проектів, прийманням виконаних робіт та здачею їх в експлуатацію. Новодністровська міській раді залишалося лише формувати переліки об’єктів, які потребують реконструкції і передавати їх до УКБ.

 

Минулого року ситуація змінилася, міська рада Новодністровська знову стала однією із сторін договору і отримала право самостійно розпоряджатися коштами, що відраховуються гідробудівцями на розвиток інфраструктури міста. Визначено було також суму: на 2016 рік передбачалося 18 560 тисяч гривень. Перший транш ‑ 10млн.грн.‑ надійшов за два тижні до Нового року. З них, фактично в авральному режимі, вдалося використати 3млн.18тис.грн. Ця сума була витрачена на виготовлення проектно-кошторисної документації реконструкції покрівель 17-тьох житлових будинків та реконструкції електроосвітлення у всіх бюджетних установах міста; капітальний ремонт та гідродинамічне очищення ділянок дощової каналізації; встановлення автономної котельні для потреб музичної школи і реконструкцію залу засідань міської ради. Решта - 6млн.820 тисяч гривень були повернуті до обласного бюджету.

4 квітня на спеціальний рахунок міської ради надійшло 14 млн.53,5тис.грн. З урахуванням 1 мільйона 488 тисяч гривень, за які УКБ Чернівецької ОДА споруджує автономну газову котельню для потреб ОКЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа у м.Новодністровськ» (спорткомплекс), та освоєних у минулому році 3млн 18тис.грн.ця сума складає 18млн.560тис.грн., які були передбачені на 2016 рік.

Сума, що надійшла, була вже зарані розділена за потребами. Відповідно до ухваленого міською радою рішення, найбільше – 4млн.993тис.грн. – було виділено на реконструкцію покрівель багатоповерхових житлових будинків, що передбачає остаточне вирішення проблеми дахів, які протікають. За 2млн.151,4тис.грн планується встановити ліфти в будинках №1Б, №1В та №1Г. На реконструкцію будинку №1 в м-ні «Лісовий» піде 1млн.215тис.грн. У всіх бюджетних установах міста планується провести реконструкцію електроосвітлення (907тис.грн.) та реконструкцію мереж водопостачання і водовідведення (1млн.200тис.грн.) Заміна таких же мереж в п’ятьох житлових будинках м-ну «Діброва» обійдеться в 700тис.грн. За 1мільйон 800тис.грн. буде закуплено спецтехніку для потреб комунального підприємства та міської лікарні. 880тис.грн. передбачено на спорудження нової лінії електропостачання в м-ні «Діброва» (до будівлі музичної школи). І ще 155тис.грн. виділено на реконструкцію адміністративних приміщень міської ради та придбання необхідного устаткування.

В цьому переліку не було передбачено коштів на реконструкцію адміністративного приміщення для розташування відділення Пенсійного фонду, адже новина про те, що представництво цього державного органу буде в Новодністровську, надійшла вже в лютому цього року. Щоби виконати умови, поставлені керівництвом ПФУ перед міською радою, довелось терміново вносити зміни у перелік об’єктів для фінансування. У зв’язку з тим, що на ремонт дахів у житлових будинках було затверджено суму з великим запасом, депутатам міської ради пропонувалося забрати з цієї статті витрат 460 тис.грн., необхідних для ремонту адміністративних приміщень відділення пенсійного фонду. З першого разу за таке пропозицію не проголосували троє депутатів (М.І.Пітькін, О.Ф.Кирилюк та В.П.Поцелуйко), а, зважаючи на те, що участь у тому засіданні взяли лише 15 обранців громади, рішення не було прийняте взагалі і процес відкриття в Новодністровську відділення ПФ опинився перед загрозою зриву. У зв’язку з цим 10 квітня було скликано позачергову сесію. Із 22-ох присутніх депутатів утримався лише Микола Пітькін, отож рішення було прийняте.

На 2017 рік від ПАТ «Укргідроенерго» очікуються надходження загальною сумою 20млн.грн ‑ на розвиток міста Новодністровськ та Сокирянського району. Рішенням 29-ої сесії Новодністровської міської ради затверджено перелік об’єктів для фінансування. В цьому переліку вже враховуються потреби сіл, що увійшли до Новодністровської ОТГ.

 

Державні установи
Державний реєстр віборців


Центральна виборча комісія

Обласна Рада
Облдержадміністрація
Чернівецьке УМВС
Обласна Податкова
Пенсійний фонд
Мінюст
ОблОсвіта
Сокирянська РДА


Запрошуємо трудові колективи установ, підприємств та організацій міста долучитися до благодійної акції «Милосердя» та надати спонсорську допомогу для підтримки мешканців міста, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги.
Рахунок терцентру соціального обслуговування у м.Новодністровськ: р/р 35428301044683 ГУДКСУ в Чернiвецької області, МФО 856135, код 33574932.


Передплачуйте «Нашу газету»!
Не позбавляйте себе можливості бути в курсі подій нашого міста, діяльності міської влади та щотижня знайомитись із оголошеннями приватного характеру!
Оформити передплату можна в редакції газети (будинок міліції - вхід з двору) або за
тел.: 3-48-79 чи 3-24-29аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9Ikpvb21sYSAxLjUgVGVtcGxhdGVzIj5GcmVlIEpvb21sYSBUaGVtZXM8L2E+LCA8YSBocmVmPSJodHRwOi8vd3d3Lm50Y2hvc3RpbmcuY29tLyIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiIHRpdGxlPSJwZXJzb25hbCBob3N0aW5nIj5ob3N0aW5nPC9hPi4mbmJzcDs=');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom

Створено Joomla!. Valid XHTML and CSS.