top
logo

Меню сайту


Home
ОГОЛОШЕННЯ!

Відділ культури Новодністровської міської ради оголошує про персональний склад конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посади керівників закладів культури міста (розпорядження міського голови від 14.04.2017р. № 87-р «Про утворення конкурсної комісії із проведення конкурсного  добору на посади керівників закладів культури»).

На виконання Закону України від 28.01.2016р. № 955-УІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», наказу Міністерства культури України від 31.05.2016р. № 380 «Про затвердження положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного закладу культури, що належить до сфери управління Міністерства культури України», Положення «Про порядок призначення керівників закладів культури, що перебувають у власності територіальної громади міста», затвердженого рішенням двадцятої сесії сьомого скликання від 22.09.2016 року № 267, розглянувши протокол № 2 загальних зборів трудового колективу комунальної організації (установи, закладу) Новодністровської музичної школи від 06 квітня 2017 року, протокол 1 проведення жеребкування з визначення кандидатів від громадських організацій та Новодністровської міської ради до складу комісії з проведення конкурсного добору на посади керівників закладів культури міста від 14 квітня 2017 року, у зв’язку з відсутністю кандидатів на посаду директора Новодністровської музичної школи:

Затверджено персональний склад конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посади керівників закладів культури міста:

Білоткач Анатолій Іванович – заступник міського голови.

Присакар Альона Анатоліївна – начальник відділу культури.

Лазаренко Світлана Миколаївна – завуч гімназії, вчитель історії (представник Ради музею).

Шаповалюк Володимир Миколайович - депутат Новодністровської міської ради.

Левандюк Наталя Анатоліївна  - депутат Новодністровської міської ради.

Ленькова Олеся Олексіївна – начальник відділу з питань кадрової роботи.

Кирилюк Аліна Володимирівна – головний спеціаліст відділу культури, секретар комісії (без права голосу).

Конкурсній комісії доручено забезпечити проведення конкурсного добору на посади керівників закладів культури, згідно з чинним законодавством України.

Контроль за виконанням даного розпорядження міський голова залишив за собою.

 

Державні установи
Державний реєстр віборців


Центральна виборча комісія

Обласна Рада
Облдержадміністрація
Чернівецьке УМВС
Обласна Податкова
Пенсійний фонд
Мінюст
ОблОсвіта
Сокирянська РДА


Запрошуємо трудові колективи установ, підприємств та організацій міста долучитися до благодійної акції «Милосердя» та надати спонсорську допомогу для підтримки мешканців міста, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги.
Рахунок терцентру соціального обслуговування у м.Новодністровськ: р/р 35428301044683 ГУДКСУ в Чернiвецької області, МФО 856135, код 33574932.


Передплачуйте «Нашу газету»!
Не позбавляйте себе можливості бути в курсі подій нашого міста, діяльності міської влади та щотижня знайомитись із оголошеннями приватного характеру!
Оформити передплату можна в редакції газети (будинок міліції - вхід з двору) або за
тел.: 3-48-79 чи 3-24-29аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9Ikpvb21sYSAxLjUgVGVtcGxhdGVzIj5GcmVlIEpvb21sYSBUaGVtZXM8L2E+LCA8YSBocmVmPSJodHRwOi8vd3d3Lm50Y2hvc3RpbmcuY29tLyIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiIHRpdGxlPSJwZXJzb25hbCBob3N0aW5nIj5ob3N0aW5nPC9hPi4mbmJzcDs=');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom

Створено Joomla!. Valid XHTML and CSS.