top
logo

Меню сайту


Home
ОГОЛОШЕННЯ!

Сьогодні, 14 квітня 2017 року, у відділі культури (м-н «Сонячний», 3-А, каб.7) відбулося засідання комісії із проведення жеребкування та відбору кандидатів від громадських організацій у сфері культури для включення їх до складу конкурсної комісії з добору на посаду керівників закладів культури (директора міського музею).

В засіданні взяли участь:

Голова комісії – заступник міського голови Новодністровської міської ради, Козак М.А.;

Секретар комісії – головний спеціаліст відділу культури, Кирилюк А.В.;

Члени комісії:

Начальник відділу культури Новодністровської міської ради, Присакар А.А.;

Начальник відділу з питань кадрової роботи, Ленькова О.О.

Голова комісії М.Козак ознайомив присутніх із пропозиціями, що надійшли від громадських організації «Рада музею», яка затверджена рішенням виконавчого комітету Новодністровської міської ради

Відповідно до умов проведення жеребкування (жеребкування проводиться в разі подання кандидатур не менше ніж від двох громадських організацій), за рішенням комісії, в результаті відкритого голосування, від Ради музею в конкурсну комісію включено одну кандидатуру – Лазаренко Світлану Миколаївну.

Відповідно до законодавчих вимог, у зв’язку з відсутністю необхідного обладнання, в реальному часі не було можливості відеотрансляції засідання.

Згодом на сайті буде опубліковано і повний склад конкурсної комісії, до якої ввійдуть 6 членів ( від громадських організацій, від органу управління та від трудових колективів).

Нагадаємо, що кінцевий термін подання документів претендентами на посади керівників закладів культури міста  – 15 квітня 2017 року.

Відділ культури Новодністровської міської ради

 

Державні установи
Державний реєстр віборців


Центральна виборча комісія

Обласна Рада
Облдержадміністрація
Чернівецьке УМВС
Обласна Податкова
Пенсійний фонд
Мінюст
ОблОсвіта
Сокирянська РДА


Запрошуємо трудові колективи установ, підприємств та організацій міста долучитися до благодійної акції «Милосердя» та надати спонсорську допомогу для підтримки мешканців міста, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги.
Рахунок терцентру соціального обслуговування у м.Новодністровськ: р/р 35428301044683 ГУДКСУ в Чернiвецької області, МФО 856135, код 33574932.


Передплачуйте «Нашу газету»!
Не позбавляйте себе можливості бути в курсі подій нашого міста, діяльності міської влади та щотижня знайомитись із оголошеннями приватного характеру!
Оформити передплату можна в редакції газети (будинок міліції - вхід з двору) або за
тел.: 3-48-79 чи 3-24-29аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9Ikpvb21sYSAxLjUgVGVtcGxhdGVzIj5GcmVlIEpvb21sYSBUaGVtZXM8L2E+LCA8YSBocmVmPSJodHRwOi8vd3d3Lm50Y2hvc3RpbmcuY29tLyIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiIHRpdGxlPSJwZXJzb25hbCBob3N0aW5nIj5ob3N0aW5nPC9hPi4mbmJzcDs=');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom

Створено Joomla!. Valid XHTML and CSS.