top
logo

Меню сайту


Home
Спеціалісти відділу архітектури презентували схему розміщення на території м.Новодністровськ тимчасових споруд.

Приватне підприємництво – невід’ємна ланка життєзабезпечення міста, що виконує одразу декілька функцій: постачає населення товарами та послугами, сплачує до бюджету податки та підвищує рівень зайнятості. Отож, завдання влади ‑ сприяти розвитку малого і середнього бізнесу. Для того, щоб об’єкти підприємницької діяльності не створювали незручностей громадянами чи іншим підприємствам, а органічно «вписувались» в інфраструктуру міста, вирішено було звернутися до спеціалістів. Так фахівцями інституту «Укрміськбудпроект» (м.Харків) була розроблена схема розміщення на території м.Новодністровськ тимчасових споруд.
У своїй роботі проектувальники керувалися законами України і нормативними актами, що регламентують містобудівну діяльність. На розробленій ними схемі визначено місця, де можна розташувати тимчасові споруди торгівельного, побутового та соціально-культурного призначення в межах мікрорайонів «Діброва» і «Сонячний». При цьому враховувались необхідні відстані до тротуарів, пішохідних доріжок, проїзної частини, особливості розташування наявних поруч будівель та інженерних мереж. В результаті встановлено 51 місце, яке може бути запропоноване для розташування тимчасової споруди. Під час презентації схеми було озвучено також і вимоги до розміщення тимчасових споруд: забезпечення благоустрою ‑ вуличного освітлення, урн для сміття, відповідного дорожнього покриття тощо.
Дана схема буде врахована під час розробки іншого містобудівного документа – схеми розподілу прибудинкових територій.
Прес-служба

Звіт про проведення громадського обговорення

схеми розміщення тимчасових споруд мікрорайонів «Діброва» та «Сонячний» міста Новодністровськ Чернівецької області

З метою забезпечення вивчення та врахування думки громадськості, а також на виконання вимог п. 12 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996, 27 лютого 2013 року на офіційному веб-сайті Новодністровської міської ради для публічного обговорення було розміщено проект комплексної схеми розміщення тимчасових споруд мікрорайонів «Діброва» та «Сонячний» міста Новодністровськ Чернівецької області.
Починаючи з 13 брезня 2017 року по 27 брезня 2017 року всі бажаючі (як прості мешканці так і юридичні особи, організації, установи, громадські організації тощо) могли надавати свої пропозиції чи зауваження письмово (поштою та на електронну адресу), особисто звернувшись до відділу архітектури та містобудування міської ради або в телефонному режимі. Анонімні пропозиції не розглядались і не реєструвались. На період проведення обговорення не надійшло пропозицій та зауважень від фізичних осіб.
28.03.2017 о 11.00 в актовій залі Новодністровської міської ради відбулася презентація комплексної схеми розміщення тимчасових споруд. На презентації були присутні 10 чоловік. В процесі проведення були надані пропозиції, які будуть передані на розгляд до проектної організації-виконавця.
Начальник відділу архітектури та містобудування М.Черватюк
 

Державні установи
Державний реєстр віборців


Центральна виборча комісія

Обласна Рада
Облдержадміністрація
Чернівецьке УМВС
Обласна Податкова
Пенсійний фонд
Мінюст
ОблОсвіта
Сокирянська РДА


Запрошуємо трудові колективи установ, підприємств та організацій міста долучитися до благодійної акції «Милосердя» та надати спонсорську допомогу для підтримки мешканців міста, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги.
Рахунок терцентру соціального обслуговування у м.Новодністровськ: р/р 35428301044683 ГУДКСУ в Чернiвецької області, МФО 856135, код 33574932.


Передплачуйте «Нашу газету»!
Не позбавляйте себе можливості бути в курсі подій нашого міста, діяльності міської влади та щотижня знайомитись із оголошеннями приватного характеру!
Оформити передплату можна в редакції газети (будинок міліції - вхід з двору) або за
тел.: 3-48-79 чи 3-24-29аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9Ikpvb21sYSAxLjUgVGVtcGxhdGVzIj5GcmVlIEpvb21sYSBUaGVtZXM8L2E+LCA8YSBocmVmPSJodHRwOi8vd3d3Lm50Y2hvc3RpbmcuY29tLyIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiIHRpdGxlPSJwZXJzb25hbCBob3N0aW5nIj5ob3N0aW5nPC9hPi4mbmJzcDs=');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom

Створено Joomla!. Valid XHTML and CSS.