top
logo

Меню сайту


Home
Триває місячних благоустрою та санітарної очистки міста.

Щорічна уже традиційна акція з прибирання міста стартувала ще в березні. Згідно з розпорядженням Новодністровського міського голови №53-рвід 13.03.2017р., затверджено План заходів з організації та проведення місячника саночистки і благоустрою міста.

Визначено, що подбати про чистоту та порядок на ввірених територіях повинні керівники організацій, установ та підприємств, приватні підприємці, голови гаражних і садівничих кооперативів, мешканців котеджної забудови міста. Координатором заходів ‑ КП «Новодністровський житловик» ‑ забезпечується транспорт для вивезення сміття, що зібране під час організованих колективами суботників.

Про необхідність активно включитися в акцію з прибирання міста говорилося на робочій нараді з керівниками організацій, громадських формувань та підприємцями, що відбулася 4 квітня у міській раді.

В ході наради було визначено проблемні місця, які потребують найбільшої уваги: яр поблизу міського кладовища, де систематично утворюється стихійне сміттєзвалище, смуга лісу біля гімназії та зона відпочинку на березі Дністра. Ці території щороку прибираються під час суботників, але кожної весни там знову скупчується всякий непотріб. Тобто захист чистого довкілля – справа всіх і кожного зокрема.

Начальник КП «Новодністровський житловик» звернув увагу на те, що на території гаражних кооперативів також виникають стихійні звалища.

На виконання розпорядження міського голови про проведення місячника санітарної очистки та благоустрою і відповідно до заходів, що були затверджені даним розпорядженням, колектив працівників міської ради організовано вийшов на суботник. Їхніми руками було прибрано від сміття територію від вїзду в місто (знаку «Новодністровськ») вздовж лісу, – до доріжки, що веде в «Едельвейс».

 

Державні установи
Державний реєстр віборців


Центральна виборча комісія

Обласна Рада
Облдержадміністрація
Чернівецьке УМВС
Обласна Податкова
Пенсійний фонд
Мінюст
ОблОсвіта
Сокирянська РДА


Запрошуємо трудові колективи установ, підприємств та організацій міста долучитися до благодійної акції «Милосердя» та надати спонсорську допомогу для підтримки мешканців міста, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги.
Рахунок терцентру соціального обслуговування у м.Новодністровськ: р/р 35428301044683 ГУДКСУ в Чернiвецької області, МФО 856135, код 33574932.


Передплачуйте «Нашу газету»!
Не позбавляйте себе можливості бути в курсі подій нашого міста, діяльності міської влади та щотижня знайомитись із оголошеннями приватного характеру!
Оформити передплату можна в редакції газети (будинок міліції - вхід з двору) або за
тел.: 3-48-79 чи 3-24-29аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9Ikpvb21sYSAxLjUgVGVtcGxhdGVzIj5GcmVlIEpvb21sYSBUaGVtZXM8L2E+LCA8YSBocmVmPSJodHRwOi8vd3d3Lm50Y2hvc3RpbmcuY29tLyIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiIHRpdGxlPSJwZXJzb25hbCBob3N0aW5nIj5ob3N0aW5nPC9hPi4mbmJzcDs=');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom

Створено Joomla!. Valid XHTML and CSS.