top
logo

Меню сайту


Home
Новодністровськ готується до «Днів України у Кошице»

1 березня у Новодністровську уже вдруге побував уповноважений заступник мера міста Кошице (Східна Словаччина), організатор «Днів України в Кошице» Едуард Бураш. Нагадаємо, що в рамках попереднього свого візиту у грудні 2016 року наш словацький гість презентував новодністровській громаді потенційні міста-побратими, з якими ми можемо укласти і розвивати побратимські стосунки. Тоді ж відбулося і попереднє затвердження складу делегації від м.Новодністровськ для участі в «Днях України у Кошице – 2017», які проходитимуть з 19 по 28 квітня.

 

Планується, що наше місто в цьому заході від галузі культури представлятимуть Народний хор «Калина», колектив «Троїсті музики» та виконавець українських і румунських народних пісень Георгій Остафій. Ведучою концерту буде начальник відділу культури міської ради Альона Присакар. Випускники наших шкіл мають нагоду взяти участь у Днях відкритих дверей в університеті П.Й.Шафарика (м.Кошице) як потенційні абітурієнти. А в бізнес-форумі, участь у якому зазвичай беруть потенційні інвестори, Новодністровськ позиціонуватиметься як місто можливостей для розгортання бізнесу.

 

Деталі майбутньої поїздки обговорювались 1 березня на робочій нараді. Куратор розвитку міжнародних зв’язків м.Новодністровськ Георгій Остафій запросив до участі в ній фахівців з галузей освіти, культури та спорту. Пан Бураш представив присутнім програму майбутнього заходу з урахуванням конференцій, концертів, екскурсій та зустрічей, що передбачені для новодністровської делегації. В ході обговорення сторонами було узгоджено ряд питань, які вже постали перед організаторами поїздки. Найбільше уваги учасники наради приділили обговоренню гострого питання вартості та ймовірних шляхів фінансування участі представників нашого міста в «Днях України в Кошице 2017». Передбачається, що це будуть консолідовані кошти наших меценатів і бюджету.

Окремо була організована і проведена зустріч пана Бураша з директором філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПАТ «Укргідроенерго» Василем Суботою, який представлятиме від Новодністровська гідроенергетичну галузь.

 

Державні установи
Державний реєстр віборців


Центральна виборча комісія

Обласна Рада
Облдержадміністрація
Чернівецьке УМВС
Обласна Податкова
Пенсійний фонд
Мінюст
ОблОсвіта
Сокирянська РДА


Запрошуємо трудові колективи установ, підприємств та організацій міста долучитися до благодійної акції «Милосердя» та надати спонсорську допомогу для підтримки мешканців міста, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги.
Рахунок терцентру соціального обслуговування у м.Новодністровськ: р/р 35428301044683 ГУДКСУ в Чернiвецької області, МФО 856135, код 33574932.


Передплачуйте «Нашу газету»!
Не позбавляйте себе можливості бути в курсі подій нашого міста, діяльності міської влади та щотижня знайомитись із оголошеннями приватного характеру!
Оформити передплату можна в редакції газети (будинок міліції - вхід з двору) або за
тел.: 3-48-79 чи 3-24-29аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9Ikpvb21sYSAxLjUgVGVtcGxhdGVzIj5GcmVlIEpvb21sYSBUaGVtZXM8L2E+LCA8YSBocmVmPSJodHRwOi8vd3d3Lm50Y2hvc3RpbmcuY29tLyIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiIHRpdGxlPSJwZXJzb25hbCBob3N0aW5nIj5ob3N0aW5nPC9hPi4mbmJzcDs=');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom

Створено Joomla!. Valid XHTML and CSS.