top
logo

Меню сайту


Home
У Новодністровську відкривається представництво Пенсійного фонду України

У Новодністровську відкривається представництво Пенсійного фонду України

Питання щодо відкриття відділення Пенсійного фонду України у Новодністровську давно стоїть на порядку денному влади міста. Зрушити його, здавалось, було неможливим. Аргументуючи недоцільністю фінансових витрат на утворення та утримання окремої структурної одиниці в нашому місті, найбільше, на що погоджувались функціонери ПФУ, – це на виїзні прийоми спеціалістами Сокирянського районного управління, що проводилися у визначені дні. Але й цей механізм надання новодністровцям послуг наразі перестав застосовуватися. Тому за вирішенням кожного, навіть незначущого питання літнім людям доводиться долати чималу відстань до райцентру та витрачати на це кошти. Зі скаргами на такий стан справ люди неодноразово приходили до міської ради.
На даний час питання про створення у Новодністровську окремої структурної одиниці Пенсійного фонду України можна вважати вирішеним. Про це офіційно повідомив міський голова Анатолій Болдашев на другому пленарному засіданні 28-ої сесії 15 лютого: «Наші численні звернення про необхідність забезпечити наших пенсіонерів якісними послугами нарешті досягли мети. Нещодавно в Головному управлінні ПФУ в Чернівецькій області відбулася розширена нарада за участю начальника ГУ Михайла Романіва та представництва центрального апарату Пенсійного фонду України, де обговорювалась майбутня реформа. В цьому ж контексті було розглянуто і однозначно підтримано на найвищому рівні створення у Новодністровську окремого підрозділу. Планується, що у нас буде зразкове відділення, за прикладом якого реформуватимуться інші. Але для цього необхідний також і наш внесок.»
«Наш внесок» ‑ це виділення приміщення та облаштування в ньому восьми робочих місць (саме така штатна кількість планується для обслуговування городян з урахуванням уже фактично утвореної ОТГ). В цьому напрямку вже є напрацювання. Минулого тижня керівництво міської ради спільно зі спеціалістами Головного управління ПФУ в Чернівецькій області оглянули усі наявні приміщення комунальної власності, зупинилися на тому, де розташовувалось раніше міське управління юстиції – в будинку №1В. Там відповідно до технічних завдань ГУ ПФУ за кошти міського бюджету будуть проведені необхідні ремонтні роботи та придбано необхідне обладнання. «Якщо ми надавали фінансову підтримку таким державним службам, як МНС та ДФС, то для пенсіонерів ми просто зобов’язані зробити все необхідне, щоб у них відпала потреба їздити за кожним папірцем до райцентру», ‑ з таким закликом міський голова Анатолій Болдашев звернувся до депутатського корпусу і отримав схвалення таких намірів.
«Перелік послуг, які тут отримуватимуть новодністровці, нічим не відрізнятиметься від того, за яким в даний час працює районне управляння ПФУ в Сокирянах, тобто первинна ланка. Люди вже тут, на місці зможуть подавати заяви на призначення чи перерахунок пенсій, тут же збиратимуться всі необхідні документи для формування пенсійних справ, ‑ запевняє начальник Управління адміністративно-господарського забезпечення ГУ ПФУ в Чернівецькій області Василь Юрійчук. – Сподіваюсь, що якість наданих у Новодністровську послуг буде на найвищому рівні. Адже відкриття у вашому місті структурної одиниці Пенсійного фонду – це реалізація пілотного проекту, який впроваджується в рамках пенсійної реформи».
Питання про забезпечення робочих місць новоствореного підрозділу вже розглядається депутатами, працює над цим і виконавчий апарат міської ради. Адже терміни виконання поставленого перед владою міста завдання – стислі. До Великодня Новодністровське відділення Пенсійного фонду України має запрацювати.
 

Державні установи




Державний реєстр віборців


Центральна виборча комісія

Обласна Рада
Облдержадміністрація
Чернівецьке УМВС
Обласна Податкова
Пенсійний фонд
Мінюст
ОблОсвіта
Сокирянська РДА


Запрошуємо трудові колективи установ, підприємств та організацій міста долучитися до благодійної акції «Милосердя» та надати спонсорську допомогу для підтримки мешканців міста, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги.
Рахунок терцентру соціального обслуговування у м.Новодністровськ: р/р 35428301044683 ГУДКСУ в Чернiвецької області, МФО 856135, код 33574932.


Передплачуйте «Нашу газету»!
Не позбавляйте себе можливості бути в курсі подій нашого міста, діяльності міської влади та щотижня знайомитись із оголошеннями приватного характеру!
Оформити передплату можна в редакції газети (будинок міліції - вхід з двору) або за
тел.: 3-48-79 чи 3-24-29



аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9Ikpvb21sYSAxLjUgVGVtcGxhdGVzIj5GcmVlIEpvb21sYSBUaGVtZXM8L2E+LCA8YSBocmVmPSJodHRwOi8vd3d3Lm50Y2hvc3RpbmcuY29tLyIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiIHRpdGxlPSJwZXJzb25hbCBob3N0aW5nIj5ob3N0aW5nPC9hPi4mbmJzcDs=');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom

Створено Joomla!. Valid XHTML and CSS.