top
logo

Меню сайту


Home
Щодо заповнення та подачі електронних декларацій

Увага!!! Новодністровська міська рада нагадує про наближення терміну подачі електронних декларацій посадових осіб органів місцевого самоврядування, прирівняних осіб, депутатів Новодністровської міської ради та про необхідність отримання електронного цифрового підпису для заповнення відповідної декларації.

 

У статті 45 вказаного Закону, встановлюється, що особи, зазначені у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством. Також, в цій статті визначено, що особи, які припинили діяльність (наприклад склали депутатський мандат у 2016 році), пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані наступного року після припинення діяльності подавати в установленому частиною першою цієї статті порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік. Тобто, зобов’язані до 1 квітня 2017 року подати електронну декларацію за 2016 рік.

Для заповнення декларації потрібно отримати електронний цифровий підпис (ЄЦП). Його можна отримати в Акредитованих центрах сертифікації ключів, а саме:

-  Акредитований центр сертифікації ключів ІДД ДФС;

-  АЦСК органів юстиції України;

-  ЦСК Укрзалізниці;

-  АЦСК “MASTERKEY” ТОВ “АРТ-МАСТЕР”;

-  АЦСК ТОВ “КС”;

-  АЦСК ДП “УСС”;

-  АЦСК Публічного акціонерного товариства “УкрСиббанк”;

-  АЦСК ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»;

-  Акредитований центр сертифікації ключів Збройних сил;

-  АЦСК Державної прикордонної служби України;

-  АЦСК ринку електричної енергії;

-  АЦСК МВС України;

-  АЦСК ТОВ “Центр сертифікації ключів “Україна”;

-  АЦСК Державної казначейської служби України;

-  Акредитований центр сертифікації ключів ПАТ НДУ;

-  АЦСК “eSign” ТОВ “Алтерсайн”;

-  ДП “Український інститут інтелектуальної власності”.

 

З відповідями НАЗК на найбільш поширені питання щодо електронного декларування Ви можете ознайомитися за наступним посиланням: https://nazk.gov.ua/naychastishi-zapytannya

 

Також, на веб-сайті НАЗК міститься роз’яснення та відео-інструкція щодо заповнення електронної декларації:

https://nazk.gov.ua/deklaraciya

 

Державні установи
Державний реєстр віборців


Центральна виборча комісія

Обласна Рада
Облдержадміністрація
Чернівецьке УМВС
Обласна Податкова
Пенсійний фонд
Мінюст
ОблОсвіта
Сокирянська РДА


Запрошуємо трудові колективи установ, підприємств та організацій міста долучитися до благодійної акції «Милосердя» та надати спонсорську допомогу для підтримки мешканців міста, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги.
Рахунок терцентру соціального обслуговування у м.Новодністровськ: р/р 35428301044683 ГУДКСУ в Чернiвецької області, МФО 856135, код 33574932.


Передплачуйте «Нашу газету»!
Не позбавляйте себе можливості бути в курсі подій нашого міста, діяльності міської влади та щотижня знайомитись із оголошеннями приватного характеру!
Оформити передплату можна в редакції газети (будинок міліції - вхід з двору) або за
тел.: 3-48-79 чи 3-24-29аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9Ikpvb21sYSAxLjUgVGVtcGxhdGVzIj5GcmVlIEpvb21sYSBUaGVtZXM8L2E+LCA8YSBocmVmPSJodHRwOi8vd3d3Lm50Y2hvc3RpbmcuY29tLyIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiIHRpdGxlPSJwZXJzb25hbCBob3N0aW5nIj5ob3N0aW5nPC9hPi4mbmJzcDs=');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom

Створено Joomla!. Valid XHTML and CSS.