top
logo

Меню сайту


Home Регуляторна політика Оприлюднення проектів регуляторних актів ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторного акту проекту рішення Новодністровської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в місті Новодністровськ (у новій редакції)»
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторного акту проекту рішення Новодністровської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в місті Новодністровськ (у новій редакції)»

 

Новодністровська міська рада відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднює проект рішення Новодністровської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в місті Новодністровськ (у новій редакції)».

Проект рішення розроблено відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою врегулювання та визначення порядку розгляду питань розміщення зовнішньої реклами в місті Новодністровськ.

Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднено на офіційному веб-сайті Новодністровської міської ради за адресою: www.miska-rada.com.ua в розділі «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції необхідно надсилати у письмовому вигляді до відділу архітектури та містобудування Новодністровської міської ради: 60236, Чернівецька обл., м. Новодністровськ, м-н «Діброва», тел.: 3-15-45, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Термін, протягом якого розробник проекту регуляторного акту (Новодністровська міська рада) приймає зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, складає один місяць, починаючи з дня оприлюднення проекту рішення, регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

 

Державні установи
Державний реєстр віборців


Центральна виборча комісія

Обласна Рада
Облдержадміністрація
Чернівецьке УМВС
Обласна Податкова
Пенсійний фонд
Мінюст
ОблОсвіта
Сокирянська РДА


Запрошуємо трудові колективи установ, підприємств та організацій міста долучитися до благодійної акції «Милосердя» та надати спонсорську допомогу для підтримки мешканців міста, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги.
Рахунок терцентру соціального обслуговування у м.Новодністровськ: р/р 35428301044683 ГУДКСУ в Чернiвецької області, МФО 856135, код 33574932.


Передплачуйте «Нашу газету»!
Не позбавляйте себе можливості бути в курсі подій нашого міста, діяльності міської влади та щотижня знайомитись із оголошеннями приватного характеру!
Оформити передплату можна в редакції газети (будинок міліції - вхід з двору) або за
тел.: 3-48-79 чи 3-24-29аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9Ikpvb21sYSAxLjUgVGVtcGxhdGVzIj5GcmVlIEpvb21sYSBUaGVtZXM8L2E+LCA8YSBocmVmPSJodHRwOi8vd3d3Lm50Y2hvc3RpbmcuY29tLyIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiIHRpdGxlPSJwZXJzb25hbCBob3N0aW5nIj5ob3N0aW5nPC9hPi4mbmJzcDs=');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom

Створено Joomla!. Valid XHTML and CSS.