top
logo

Меню сайту


Home
Звернення міського голови із нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування

Дорогі новодністровці! Життя нашої громади – яскравий приклад утвердження засад місцевого самоврядування, гарантованих Конституцією України. У зв’язку з тим, що в місті немає окремого органу, який представляв би державну владу, делеговані нею пов-новаження виконує міська рада. Отож, усі процеси, що в нас відбуваються, залежать від того, наскільки сумлінно і злагоджено працюють наші органи місцевого самоврядування. У цьому контексті хочу подякувати усім, хто дійсно переймається майбутнім Новодністровська, хто самовіддано працює на постійній основі і хто на громадських засадах жертвує своїм часом на благо рідного міста, – депутатам міської ради, членам виконкому, працівникам виконавчого апарату, громадським організаціям та окремим активістам. Наголошую, що сьогодні, як ніколи, всі ми маємо бути єдині, аби протистояти тим викликам, котрі, не втомлюючись, провокують наші недоброзичливці, зокрема, на превеликий жаль, і деякі представники міської влади.

Створена ними дестабілізуюча ситуація призвела до низки проблем, на вирішення яких тепер треба докладати чимало зусиль і часу. Ожівська сільська рада, скориставшись тимчасовими негараздами, відмінила своє попереднє рішення про згоду ввійти до складу вже де-юре створеної Новодністровської ОТГ із сумнівною мотивацією «можливого погіршення якості та доступності публічних послуг». Переконаний: цей демарш промовисто свідчить про те, що сили, які нам протистоять, не збираються складати зброю, а навпаки, залучають до свого арсеналу нові технології, використовуючи їх, фактично, на грані фолу. На щастя, в цьому селі сильна громада, що продовжує відстоювати своє право на самовизначення. Минулої неділі нею були скликані загальні збори (ми також були запрошені), які постановили, що добиватимуться відміни цього рішення своєї ради через суд. А заодно попередили своїх обранців достроковим припиненням повноважень. Вдячний, що куратори процесу об’єднання громад допомагають нам – представники Офісу реформ також взяли участь у зборах і виразили готовність представляти інтереси громади в судових засіданнях.
Ще наші «закляті друзі» намагаються перетягти собі частину надходжень до нашого бюджету. Уже відбулося декілька нарад, де представники районної влади переконують керівників наших гідроенергетичних об’єктів, що ПДФО (податок на доходи фізичних осіб) має сплачуватись за місцем розташування станцій, тобто в район, а не за фактом юридичної реєстрації, як це відбувається на сьогодні. У цьому ракурсі нам «удружили» попередники, вчасно не зреагувавши на звернення адміністрації Дністровської ГЕС стосовно реєстрації в місті Новодністровськ. Через це майно філії отримало юридичну адресу в селі Ожеве, що на нинішній день є предметом маніпуляцій. Тому, аби відстояти інтереси міста, мусимо діяти рішуче, особливо враховуючи той аспект, що обласне керівництво не завжди займає нейтральну позицію, а часто стає на бік району.
Наступний негатив, що ми отримали після 3 листопада, – блокування «соціальних» коштів, передбачених на розвиток інфраструктури міста та району. Ухвалене тією сесією звернення депутатського корпусу до всіх можливих інстанцій викликало у високих кабінетах сумнів у тому, що нам ці гроші справді потрібні. Це стало прикрою несподіванкою, адже за їх отримання ми «билися» цілий рік. Планували, що з цього рахунку будуть профінансовані ремонти дахів та мереж електропостачання в житлових будинках, заміна ліфтів у колишніх гуртожитках, реконструкція будинку № 1«Л», системи опалення у приміщенні спортивного комплексу, мереж водопостачання і водовідведення та інші необхідні для міста роботи. Тому довелось терміново скликати позачергове засідання, щоб відмінити звернення. Завдяки цьому рух коштів було відновлено.
Не можу обійти сьогодні проблеми КП «Ново-
дністровський житловик». Через заборгованість зі сплати ПДФО на підприємство накладено штрафні санкції. Заборгованість утворилася в той час, коли чималі суми підприємство спрямовувало на придбання матеріалів, палива та «інші витрати», які не були нагальними. Але ж закон чітко каже, що зарплата і податки на неї – це першочергові платежі. До того ж «Житловик» постійно отримує з міського бюджету фінансову підтримку, та на розвиток підприємства вона не йде, бо левову частку цих вливань забирають штрафи. Наразі створено комісію, яка визначатиме шляхи виходу підприємства з кризи.
Та попри все маємо і позитивні зрушення. Поки готували наш індустріальний парк до реєстрації в Мінюсті (цей історичний момент має відбутися вже у найближчі два тижні), надійшло вже п’ять звернень від юридичних осіб, що готові брати участь у конкурсі на призначення керуючої компанії (дві вітчизняні, три зарубіжні).
З окремими підписано меморандуми про співпрацю. А 14–16 грудня прийматимемо гостей зі Словаччини, міста Кошиця, з якими сподіваємось підписати документи про співпрацю та партнерство. У програмі візиту передбачається чимало заходів економічно-бізнесового, соціального та культурного спрямувань, до участі в яких залучатимуться як наші спеціалісти, так і представники органів місцевого самоврядування зі всієї Чернівецької області та фахівці компаній – наших потенційних інвесторів.
До позитиву варто віднести і прийняття Новод-
ністровською міською радою програми із проектування схеми розташування тимчасових споруд та розважально-спортивного комплексу для дітей та молоді  з атракціонами, смугою перешкод та іншими такими об’єктами  – в лісопарковій зоні (ця програма уже навіть профінансована). Замовлено і профінансовано детальний план території, де передбачається розміщення нового кладовища. Прийнято рішення про розробку схеми розмежування прибудинкових територій. Також ми вийшли вже на етап юридичного супроводу передачі на баланс міської ради недобудованих житлових будинків (м-н «Лісовий») та готелю, що біля автостанції. Лише після отримання їх у власність ми зможемо наводити з цими об’єктами лад, залучаючи з різних джерел інвестиції для їх завершення.
Отож планів і перспектив є ще багато, як і бажання працювати. Лише дуже хочеться, щоб новодністровці не стояли осторонь тих процесів, що відбуваються в місті і часом не те, що заважають – відбирають дорогоцінний час, якого нам дуже бракує.
Зі сподіванням на ваше розуміння, із вдячністю за вашу підтримку, з повагою та любов’ ю,  
ваш міський голова Анатолій Болдашев

 

 

Державні установи
Державний реєстр віборців


Центральна виборча комісія

Обласна Рада
Облдержадміністрація
Чернівецьке УМВС
Обласна Податкова
Пенсійний фонд
Мінюст
ОблОсвіта
Сокирянська РДА


Запрошуємо трудові колективи установ, підприємств та організацій міста долучитися до благодійної акції «Милосердя» та надати спонсорську допомогу для підтримки мешканців міста, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги.
Рахунок терцентру соціального обслуговування у м.Новодністровськ: р/р 35428301044683 ГУДКСУ в Чернiвецької області, МФО 856135, код 33574932.


Передплачуйте «Нашу газету»!
Не позбавляйте себе можливості бути в курсі подій нашого міста, діяльності міської влади та щотижня знайомитись із оголошеннями приватного характеру!
Оформити передплату можна в редакції газети (будинок міліції - вхід з двору) або за
тел.: 3-48-79 чи 3-24-29аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9Ikpvb21sYSAxLjUgVGVtcGxhdGVzIj5GcmVlIEpvb21sYSBUaGVtZXM8L2E+LCA8YSBocmVmPSJodHRwOi8vd3d3Lm50Y2hvc3RpbmcuY29tLyIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiIHRpdGxlPSJwZXJzb25hbCBob3N0aW5nIj5ob3N0aW5nPC9hPi4mbmJzcDs=');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom

Створено Joomla!. Valid XHTML and CSS.