top
logo

Меню сайту


Home
Розподіл бюджетних коштів

Ще 581 тисячу гривень асигнувань, які надійшли до міського бюджету понад план, було розподілено на 21-ій сесії Новодністровської міської ради. Кошти направлені на реалізацію програм, поданих до міської ради відділами, управліннями міськради та комунальними підприємствами. Пріоритети визначено у всіх сферах життєдіяльності міста.

138 тисяч гривень вирішено виділити на впровадження системи відеоспостереження. Як уже повідомлялося, реалізовуватиме цей проект фірма «Лангейт», пропозиція якої виявилась найбільш привабливою. Планується, що зображення з 15-ти ІР камер транслюватиметься на сайті міської ради в режимі он-лайн, план-схема розташування камер також попередньо була оприлюднена. Реалізація цієї програми покликана, передусім, знизити рівень злочинності в місті, зокрема дрібних правопорушень та вандалізму – бездумного нищення комунального майна.

На благоустрій направлено 85 тисяч гривень. Передбачається, що за 33,4 тисячі буде здійснено заміну кабелю на центральній алеї міста (там виникла аварійна ситуація), а 51,6 тисяч гривень піде на оплату електроенергії, що споживають ліхтарі вуличного освітлення. 45 тисяч гривень виділено на придбання меблів для комп’ютерних класів у всіх трьох школах (по 15 тисяч кожній). Також планується оновити шкільну їдальню в ЗОШ ІІ–ІІІ ступеня: за 28 тисяч гривень облаштувати новими столами і стільцями та придбати плиту для приготування їжі за 21 тисячу гривень. Ще 26,5 тисяч передбачається на облаштування смуги перешкод для проведення уроків військово-патріотичного виховання. На забезпечення оргтехнікою централізованої бухгалтерії відділу гуманітарної політики виділено 60 тисяч гривень і 50,8 тисяч на такі ж цілі для виконавчого апарату міської ради.  Лікарня з цього траншу має отримати 85,4 тисячі гривень, з яких за 63,4 тисячі гривень планується витратити на придбання медикаментів, вакцин, розхідного матеріалу, дезінфікуючих засобів для профілактики епідемії грипу та ГРВІ, 22 тисячі – на оплату за навчання лікаря-хірурга (весь курс). Ще 12 тисяч виділено на співфінансування проекту «Новодністровськ – місто рівних можливостей для дітей» (повна його вартість становить 140 тис. грн), який нещодавно переміг у конкурсі. Згідно з цим проектом, для діток із особливими потребами, маленьких відвідувачів Територіального центу соціального обслуговування, буде облаштована спеціальна кімната з відповідним обладнанням.

Можливість покращити матеріальне становище бюджетних закладів міська рада отримала завдяки, зокрема, сумлінним платникам податків, які систематично поповнюють міську казну. Чільні позиції, уже традиційно, займають енергетичні та будівельні підприємства. Наприклад, за результатами 9 місяців поточного року філія «Дністровська ГЕС» ПАТ «Укргідроенерго» сплатила до міського бюджету 7 мільйонів 426 тисяч податку з доходів фізичних осіб. ПАТ «Дністровська ГАЕС» цим же податком поповнило бюджет на суму 7 мільйонів 419 тисяч гривень. 3 мільйони 846 тисяч гривень сплатив Тунельний загін № 7 ПАТ «Київметробуд», а від філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПАТ «Укр-гідроенерго» надійшло 2 мільйони 589 тисяч гривень. Низка інших підприємств та підприємців-фізичних осіб сплатили менші суми, але кожне з них у міру своєї спроможності систематично наповнюють бюджет міста Новодністровськ.

Прес-служба Новодністровської  міської ради

 

Державні установи
Державний реєстр віборців


Центральна виборча комісія

Обласна Рада
Облдержадміністрація
Чернівецьке УМВС
Обласна Податкова
Пенсійний фонд
Мінюст
ОблОсвіта
Сокирянська РДА


Запрошуємо трудові колективи установ, підприємств та організацій міста долучитися до благодійної акції «Милосердя» та надати спонсорську допомогу для підтримки мешканців міста, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги.
Рахунок терцентру соціального обслуговування у м.Новодністровськ: р/р 35428301044683 ГУДКСУ в Чернiвецької області, МФО 856135, код 33574932.


Передплачуйте «Нашу газету»!
Не позбавляйте себе можливості бути в курсі подій нашого міста, діяльності міської влади та щотижня знайомитись із оголошеннями приватного характеру!
Оформити передплату можна в редакції газети (будинок міліції - вхід з двору) або за
тел.: 3-48-79 чи 3-24-29аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9Ikpvb21sYSAxLjUgVGVtcGxhdGVzIj5GcmVlIEpvb21sYSBUaGVtZXM8L2E+LCA8YSBocmVmPSJodHRwOi8vd3d3Lm50Y2hvc3RpbmcuY29tLyIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiIHRpdGxlPSJwZXJzb25hbCBob3N0aW5nIj5ob3N0aW5nPC9hPi4mbmJzcDs=');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom

Створено Joomla!. Valid XHTML and CSS.