top
logo

Меню сайту


Home
Новодністровський міський голова Анатолій Болдашев оприлюднив висновки аудиторів

У Новодністровську склалася надзвичайно напружена ситуація, що була спровокована групою осіб, які, прикриваючись депутатським мандатом, відчайдушно захищають власні інтереси. Це не сприяє ні конструктивній роботі, ні, тим більше, розвитку міста, адже весь потенціал витрачається на протистояння. Дана публікація покликана розставити всі крапки над «і».

Отож, наприкінці жовтня на черговій нараді виконавчого апарату міської ради я повідомив присутнім про те, що з ТОВ "Аудиторська фірма "Євроаудит" укладено договір і робоча група цієї організації працюватиме в КП «Новодністровський житловик». Таке рішення було продиктоване бажанням з’ясувати реальний стан справ у комунальному підприємстві, тарифи на послуги якого були нещодавно переглянуті і яке систематично отримує немалі вливання з міського бюджету. Але моє повідомлення викликало в керівника «Новодністровського житловика» обурення і Наталя Цимбалюк в присутності всіх працівників міськради оголосила мені війну.
І уже 3 листопада на черговій сесії Новодністровської міської ради було прийнято рішення про недовіру міському голові. Його ініціатори, звинуватили мене, зокрема, в тому, що 60 тисяч гривень, які мала б заплатити міська рада за проведення аудиторської перевірки, занадто велика сума. Повідомляю, що фактично було сплачено лише 20 тисяч авансу і більше «Євроаудит», очевидно, не отримає. Тому що свої зобов’язання ця фірма виконала недобросовісно – так вважають фахівці-фінансисти.
На даний час у моєму розпорядженні є висновки, зроблені робочою групою «Євроаудит», але оформлені вони у двох різних документах, що мають між собою суттєві відмінності (посилання на обидва документи розміщені нижче). Наприклад, виявлені операції з експорту-імпорту, що були проведені КП «Новодністровський житловик» у 2015 році (виявляється, комунальне підприємство здійснює і таку діяльність!), знайшли відображення лише в звіті №1 (див. пункт 11.2. «Щодо неоподатковуваних ПДВ операцій»). В іншому документі цього пункту вже немає. І взагалі, в звіті №2 відсутні розділи, що стосуються розрахунків підприємства за двома найважливішими фінансовими зобов’язаннями – податку на прибуток та податку на додану вартість (у звіті №1 такий аналіз представлено). Виникає логічне запитання: хіба може вважатися перевірка повноцінною без аналізу першорядних податків?! А про те, що ці два розділи були зі звіту вилучені, свідчить допущена в нумерації помилка (після пункту 11.1.3 йде 11.4., див. звіт №2).
Експерти, які ознайомились зі вказаними документами, роблять однозначний висновок: аудиторська фірма, ризикуючи не лише своєю репутацією а, по суті, й ліцензією, дала неповний звіт про проведену роботу. Що могло спонукати аудиторів на такі дії і скільки обійшлося вилучення зі звіту двох розділів – залишається хіба що здогадуватись. А кому це вигідно – питання риторичне, бо відповідь, здається, зрозуміла всім.   
На даний час усі необхідні матеріали, що стосуються проведеного в КП «Новодністровський житловик» аудиту подано до відповідних контролюючих та правоохоронних органів для перевірки викладених фактів та прийняття відповідних рішень. Сподіваюсь, що адекватна їхня реакція не заставить себе чекати.
Розміщені нижче документи не передбачені для широкого кола, їх можуть «прочитати» фахівці. Для полегшення їхньої роботи місця, на які варто звертати увагу, помічені (звіт№1). Подається також бліц-аналіз від незалежного, незаангажованого експерта (документ №3).
Зі всією повагою звертаюсь до новодністровців, особливо – обізнаних у бухгалтерській і фінансовій сфері: долучайтеся, будь-ласка, до вивчення оприлюднених матеріалів і робіть свої висновки. Адже, впевнений, що чимало моїх сьогоднішніх недоброзичливців (в тому числі і депутатів) були просто заведені в оману групою осіб, що переслідують власні інтереси. Думаю, що дана публікація змінить їхню позицію.
Анатолій Болдашев, голова Новодністровської міської ради

Скачати звіт 1

Скачати звіт 2

Скачати документ 3

 

Державні установи
Державний реєстр віборців


Центральна виборча комісія

Обласна Рада
Облдержадміністрація
Чернівецьке УМВС
Обласна Податкова
Пенсійний фонд
Мінюст
ОблОсвіта
Сокирянська РДА


Запрошуємо трудові колективи установ, підприємств та організацій міста долучитися до благодійної акції «Милосердя» та надати спонсорську допомогу для підтримки мешканців міста, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги.
Рахунок терцентру соціального обслуговування у м.Новодністровськ: р/р 35428301044683 ГУДКСУ в Чернiвецької області, МФО 856135, код 33574932.


Передплачуйте «Нашу газету»!
Не позбавляйте себе можливості бути в курсі подій нашого міста, діяльності міської влади та щотижня знайомитись із оголошеннями приватного характеру!
Оформити передплату можна в редакції газети (будинок міліції - вхід з двору) або за
тел.: 3-48-79 чи 3-24-29аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9Ikpvb21sYSAxLjUgVGVtcGxhdGVzIj5GcmVlIEpvb21sYSBUaGVtZXM8L2E+LCA8YSBocmVmPSJodHRwOi8vd3d3Lm50Y2hvc3RpbmcuY29tLyIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiIHRpdGxlPSJwZXJzb25hbCBob3N0aW5nIj5ob3N0aW5nPC9hPi4mbmJzcDs=');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom

Створено Joomla!. Valid XHTML and CSS.