top
logo

Меню сайту


Home Економіка Оголошення
Оголошення

 

Повідомляємо, що Товариство з обмеженою відповідальністю “КОМУНІКАЦІЙНИЙ ХАБ “ЕКОНОМІКА” ( Ekonomika Communication Hub) у партнерстві з Громадською організацією “КОМУНІКАЦІЇ ДЛЯ ЗМІН”, за підтримки Програми розвитку ООН та Глобального економічного фонду реалізує проект “СТАЛО”, що являє собою національний конкурс бізнес рішень для сталого розвитку малого та середнього бізнесу.

Головною метою проекту “СТАЛО” є не тільки заохочення осіб, які ведуть власний бізнес, дотримуючись принципів сталого розвитку, турботливого ставлення до природи та змінюючи на краще якість життя, а й розповсюдження інформації про таких підприємців якомога більшому колу представників у сфері малого та середнього бізнесу та споживачів.

Взяти участь у конкурсі можуть компанії з сегменту малого та середнього бізнесу, що працюють в Україні, мають до 250 найманих працівників та оборот до 150 мл.грн. на рік.

Окрім того, заявити учасника конкурсу можуть партнери компанії, споживачі, бізнес-асоціації, представники ЗМІ, громадські активісти.

Будуть оцінюватися:

- економічний аспект: життєдіяльність бізнес — моделі;

- екологічний аспект: позитивний вплив на довкілля;

- соціальний аспект: покращення якості життя;

- інноваційність;

- масштабованість рішення;

10 переможців конкурсу та 10 переможців у спеціальних номінаціях нагородять на урочистій церемонії вкінці літа.

Призи від проекту “СТАЛО” - курс навчання в Школі підприємців, участь у фестивалі “У пошуках made in Ukraine”, абоненти на всі бізнес — заходи Ekonomika Communication Hub, менторська допомога управлінської команди  Ekonomika Communication Hub.

Топ — 30 кейсів будуть опублікованні на сайті конкурсу: http://stalo.delo.ua/

Прийом заявок: до 30 червня 2015 року.

За додатковою інформацією про умови участі можна звернутися до керівника проекту Олени Гладських за тел.: (067) 223 06 86 та за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

Державні установи
Державний реєстр віборців


Центральна виборча комісія

Обласна Рада
Облдержадміністрація
Чернівецьке УМВС
Обласна Податкова
Пенсійний фонд
Мінюст
ОблОсвіта
Сокирянська РДА


Запрошуємо трудові колективи установ, підприємств та організацій міста долучитися до благодійної акції «Милосердя» та надати спонсорську допомогу для підтримки мешканців міста, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги.
Рахунок терцентру соціального обслуговування у м.Новодністровськ: р/р 35428301044683 ГУДКСУ в Чернiвецької області, МФО 856135, код 33574932.


Передплачуйте «Нашу газету»!
Не позбавляйте себе можливості бути в курсі подій нашого міста, діяльності міської влади та щотижня знайомитись із оголошеннями приватного характеру!
Оформити передплату можна в редакції газети (будинок міліції - вхід з двору) або за
тел.: 3-48-79 чи 3-24-29аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9Ikpvb21sYSAxLjUgVGVtcGxhdGVzIj5GcmVlIEpvb21sYSBUaGVtZXM8L2E+LCA8YSBocmVmPSJodHRwOi8vd3d3Lm50Y2hvc3RpbmcuY29tLyIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiIHRpdGxlPSJwZXJzb25hbCBob3N0aW5nIj5ob3N0aW5nPC9hPi4mbmJzcDs=');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom

Створено Joomla!. Valid XHTML and CSS.