top
logo

Меню сайту


Home Регуляторна політика Оприлюднення проектів регуляторних актів Оприлюднення проекту регуляторного акта «Про затвердження Положення про порядок приватизації комунального майна територіальної громади міста Новодністровськ»
Оприлюднення проекту регуляторного акта «Про затвердження Положення про порядок приватизації комунального майна територіальної громади міста Новодністровськ»

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до вимог статті 9 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності ”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань відділ економіки Новодністровської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення Новодністровської міської ради «Про затвердження Положення про порядок приватизації комунального майна територіальної громади міста Новодністровськ»

Розробник  проекту – відділ економіки Новодністровької міської ради

З проектом рішення та аналізом регуляторного впливу можна  ознайомитися з «09» липня 2014 року на офіційному сайті міської ради: www.miska-rada.com.ua в рубриці «Оприлюднення проектів регуляторних актів» розділу «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі від юридичних та фізичних осіб впродовж місяця з дня оприлюднення на адресу розробника:

- відділ економіки, каб. 6, 7, Новодністровська міська рада, м-н «Діброва», м. Новодністровськ, Чернівецька обл., 60236, т. (03741) 31154, 33731.

- на електронну адресу: ekonomrа Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 

П Р О Е К Т

Новодністровська міська рада

П’ятдесят п’ята сесія VІ скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

серпня 2014р. № м. Новодністровськ

 

 

Про затвердження Положення

про порядок приватизації комунального майна

територіальної громади міста Новодністровськ

 

 

З метою забезпечення ефективного використання майна підприємств, установ та організацій, що відносяться до комунальної власності територіальної громади Новодністровської міської ради, враховуючи зміни у законодавстві України про приватизацію, відповідно до Земельного та Бюджетного кодексів України, законів України «Про приватизацію державного майна», «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», «Про Державну програму приватизації», керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Новодністровська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити Положення про порядок приватизації комунального майна територіальної громади міста Новодністровськ (додається).

2. Вважати таким, що втратило чинність рішення Новодністровської міської ради від 31.10.2003 року “Про затвердження Положення про порядок приватизації комунального майна територіальної громади міста Новодністровськ ”.

3. Начальнику загального відділу (Здебняк Л.П.) оприлюднити дане рішення на офіційному сайті  Новодністровської міської ради та в засобах масової інформації.

4. Рішення набуває чинності з дня оприлюднення.

5. Виконання даного рішення покласти на відділ економіки Новодністровської міської ради та першого заступника міського голови Шендерюка О.О.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету та фінансів (Д.Ворошан).

 

Міський голова                                                         В.Мельник

 

Скачати

 

Державні установи
Державний реєстр віборців


Центральна виборча комісія

Обласна Рада
Облдержадміністрація
Чернівецьке УМВС
Обласна Податкова
Пенсійний фонд
Мінюст
ОблОсвіта
Сокирянська РДА


Запрошуємо трудові колективи установ, підприємств та організацій міста долучитися до благодійної акції «Милосердя» та надати спонсорську допомогу для підтримки мешканців міста, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги.
Рахунок терцентру соціального обслуговування у м.Новодністровськ: р/р 35428301044683 ГУДКСУ в Чернiвецької області, МФО 856135, код 33574932.


Передплачуйте «Нашу газету»!
Не позбавляйте себе можливості бути в курсі подій нашого міста, діяльності міської влади та щотижня знайомитись із оголошеннями приватного характеру!
Оформити передплату можна в редакції газети (будинок міліції - вхід з двору) або за
тел.: 3-48-79 чи 3-24-29аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9Ikpvb21sYSAxLjUgVGVtcGxhdGVzIj5GcmVlIEpvb21sYSBUaGVtZXM8L2E+LCA8YSBocmVmPSJodHRwOi8vd3d3Lm50Y2hvc3RpbmcuY29tLyIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiIHRpdGxlPSJwZXJzb25hbCBob3N0aW5nIj5ob3N0aW5nPC9hPi4mbmJzcDs=');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom

Створено Joomla!. Valid XHTML and CSS.