top
logo

Меню сайту


Home Регуляторна політика Оприлюднення проектів регуляторних актів Аналіз регуляторного впливу рішення міської ради «Про Порядок будівництва та встановлення гаражів на території міста Новодністровськ»
Аналіз регуляторного впливу рішення міської ради «Про Порядок будівництва та встановлення гаражів на території міста Новодністровськ»

 

1. Визначення проблеми

Проблема в необхідності визначення єдиного порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земляних ділянок та виготовлення проектів відведення земляних ділянок для будівництва відкритих та закритих надземно-підземних гаражів, встановлення тимчасових металевих збірно-розбірних гаражів фізичним та юридичним особам.

 

2. Очікувальні результати прийняття регулярного акта, очікувані витрати та вигоди.

У результаті прийняття даного регуляторного акту буде забезпечений єдиний порядок при будівництві та введені в експлуатацію гаражів. Також визначиться порядок роботи з самовільно збудованими гаражами. Впровадження даного регуляторного акта не передбачає матеріальних витрат.

 

Вигоди

Витрати

Органи місцевого самоврядування

Створення єдиного порядку будівництва відкритих та закритих надземно-підземних гаражів на території міста Новодністровськ

витрати, пов’язані з опублікування рішення

Суб’єкти господарювання

Виконання порядку пов’язаного з гаражами.

не передбачає витрат

Громада

Покращення умов для будівництва багатоповерхових будівель надземно-підземних гаражів, паркінгів.

не передбачає витрат

 

3. Цілі державного регулювання

Забезпечення єдиного правила надання містобудівних умов та обмежень забудови земляних ділянок та виготовлення проектів відведення земляних ділянок для будівництва відкритих та закритих надземно-підземних гаражів, встановлення тимчасових металевих збірно-розбірних гаражів фізичним та юридичним особам.

 

4. Визначення альтернативних способів досягнення цілей

1-й – без вирішення питання будівництва відкритих та закритих надземно-підземних гаражів на території міста Новодністровськ, мешканці міста залишаться без єдиного порядку будівництва.

2–й – при прийняті рішення стане можливим вирішення питань, які пов’язані з гаражами.

 

5. Механізми і заходи, які забезпечать розв’язання проблеми

У проекті запропоновано для обговорення з громадськістю міста будівництва та встановлення гаражів на території міста Новодністровськ.

Рішення надасть можливість забезпечити виконання вимог ДБН В.2.3-15:2007 “Автостоянки и гаражі для легкових автомобілів”. Довести дане рішення через засоби масової інформації до відома мешканців міста.

 

Державні установи
Державний реєстр віборців


Центральна виборча комісія

Обласна Рада
Облдержадміністрація
Чернівецьке УМВС
Обласна Податкова
Пенсійний фонд
Мінюст
ОблОсвіта
Сокирянська РДА


Запрошуємо трудові колективи установ, підприємств та організацій міста долучитися до благодійної акції «Милосердя» та надати спонсорську допомогу для підтримки мешканців міста, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги.
Рахунок терцентру соціального обслуговування у м.Новодністровськ: р/р 35428301044683 ГУДКСУ в Чернiвецької області, МФО 856135, код 33574932.


Передплачуйте «Нашу газету»!
Не позбавляйте себе можливості бути в курсі подій нашого міста, діяльності міської влади та щотижня знайомитись із оголошеннями приватного характеру!
Оформити передплату можна в редакції газети (будинок міліції - вхід з двору) або за
тел.: 3-48-79 чи 3-24-29аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9Ikpvb21sYSAxLjUgVGVtcGxhdGVzIj5GcmVlIEpvb21sYSBUaGVtZXM8L2E+LCA8YSBocmVmPSJodHRwOi8vd3d3Lm50Y2hvc3RpbmcuY29tLyIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiIHRpdGxlPSJwZXJzb25hbCBob3N0aW5nIj5ob3N0aW5nPC9hPi4mbmJzcDs=');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom

Створено Joomla!. Valid XHTML and CSS.