top
logo

Меню сайту


Home
Головна сторінка
Про проведення четвертого засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради
Вівторок, 07 березня 2017, 12:00

 

Детальніше...
 
Новодністровськ готується до «Днів України у Кошице»
П'ятниця, 03 березня 2017, 09:39

1 березня у Новодністровську уже вдруге побував уповноважений заступник мера міста Кошице (Східна Словаччина), організатор «Днів України в Кошице» Едуард Бураш. Нагадаємо, що в рамках попереднього свого візиту у грудні 2016 року наш словацький гість презентував новодністровській громаді потенційні міста-побратими, з якими ми можемо укласти і розвивати побратимські стосунки. Тоді ж відбулося і попереднє затвердження складу делегації від м.Новодністровськ для участі в «Днях України у Кошице – 2017», які проходитимуть з 19 по 28 квітня.

 

Детальніше...
 
Відділ гуманітарної політики Новодністровської міської ради інформує:
Четвер, 02 березня 2017, 09:58

Відділ гуманітарної політики 
Новодністровської
міської ради

оголошує набір дітей 6-ти річного віку

до 1-го класу за програмою
"Інтелект України"

та за програмою
Розвивального навчання

Контактні телефони: 
3-23-56; 3-14-77

 
КОРДИНАЦІЙНА НАРАДА з питань протидії злочинності (+фото)
Середа, 01 березня 2017, 09:32

КОРДИНАЦІЙНА НАРАДА

з питань протидії злочинності

Кельменецькою місцевою прокуратурою 22.02.2017 в приміщенні сесійної зали Кельменецької районної ради проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів з порядком денним «Про стан протидії злочинності правоохоронними органами на території Кельменецького, Сокирянського, Хотинського районів та м. Новодністровськ за підсумками роботи у 2016 році».

 

Детальніше...
 
Відеозйомка 28 сесії Новодністровської міської ради
Вівторок, 28 лютого 2017, 10:26

 
У Новодністровську відкривається представництво Пенсійного фонду України
П'ятниця, 24 лютого 2017, 12:36

У Новодністровську відкривається представництво Пенсійного фонду України

Питання щодо відкриття відділення Пенсійного фонду України у Новодністровську давно стоїть на порядку денному влади міста. Зрушити його, здавалось, було неможливим. Аргументуючи недоцільністю фінансових витрат на утворення та утримання окремої структурної одиниці в нашому місті, найбільше, на що погоджувались функціонери ПФУ, – це на виїзні прийоми спеціалістами Сокирянського районного управління, що проводилися у визначені дні. Але й цей механізм надання новодністровцям послуг наразі перестав застосовуватися. Тому за вирішенням кожного, навіть незначущого питання літнім людям доводиться долати чималу відстань до райцентру та витрачати на це кошти. Зі скаргами на такий стан справ люди неодноразово приходили до міської ради.
Детальніше...
 
Шановні мешканці краю!
П'ятниця, 24 лютого 2017, 12:16

ЗВЕРНЕННЯ

обласної тристоронньої ради з координації діяльності Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, Федерації роботодавців Чернівецької області та Чернівецької обласної ради профспілок до керівників підприємств, установ, організацій, фізичних осіб-підприємців та громадян працездатного віку

Шановні мешканці краю!

Одержуючи зарплату в «конверті», ви стаєте учасниками порушення законодавства України та позбавляєте себе гідної пенсії в майбутньому, а ваша згода на «мінімалку» передбачає мінімальний коефіцієнт заробітку, який враховується при обчисленні пенсії.

Проблеми тіньової заробітної плати, як і тіньової зайнятості, не тільки в тому, що бюджет недоотримує кошти у вигляді несплачених податків та відрахувань до Пенсійного фонду, а й в тому, що використання найманої праці без оформлення трудових відносин та виплата заробітної плати нелегально містять в собі багато негативних моментів, і перш за все - це втрата страхового стажу для призначення пенсії, позбавлення працівників права на отримання виплат в разі тимчасової втрати працездатності, допомоги у разі отримання травми на виробництві, втрата права на оплачувану відпустку.

 

Детальніше...
 
Щодо заповнення та подачі електронних декларацій
П'ятниця, 24 лютого 2017, 07:19

Увага!!! Новодністровська міська рада нагадує про наближення терміну подачі електронних декларацій посадових осіб органів місцевого самоврядування, прирівняних осіб, депутатів Новодністровської міської ради та про необхідність отримання електронного цифрового підпису для заповнення відповідної декларації.

 

Детальніше...
 
Про скликання 29-ї сесії VIІ скликання Новодністровської міської ради
Четвер, 23 лютого 2017, 15:39

 

Детальніше...
 
"Героям слава вічна, разом і до кінця"
Понеділок, 20 лютого 2017, 18:57

"Героям слава вічна, разом і до кінця" - з таким лейтмотивом 20 лютого у приміщенні актової зали Новодністровської гімназії пройшов вечір-реквієм пам'яті Героїв Небесної Сотні. Щирими спогадами, виконанням  поетичних та музичних творів, спільною молитвою і виконанням "Ще не вмерли України..." присутні на заході вшанували подвиг найкращих синів українського народу.

 

Детальніше...
 
Найстаршого жителя Новодністровська привітали із 100-літтям! (+фоторепортаж)
Понеділок, 20 лютого 2017, 18:41

Напрочуд сонячною й усміхненою видалась зимова днина 19 лютого, і недаремно, адже вона ось так по-весняному радісно розкошувала, здавалось, для нашого неймовірного ювіляра – своїх перших 100 літ зустрів найстарший житель Новодністровська, володар численних нагород і відзнак, ордена «Богдана Хмельницького» ІІІ ст., підполковник у відставці Федір Харлампійович Моргуненко!

Детальніше...
 
20 лютого - День Героїв Небесної Сотні
Неділя, 19 лютого 2017, 18:35

На вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті тих, хто поклав своє життя в тих буремних подіях, 20 лютого указом Президента України встановлено День Героїв Небесної Сотні. Вшанування їх людської, громадянської і національної самопожертви, відваги, сили духу і стійкості – це лише та найменша данина, яку ми можемо заплатити тим, хто пожертвував собою, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України.

20 лютого 2014 року стало переломним днем в тримісячному протистоянні, що розгорнулось на Майдані Незалежності в Києві. Найкращі сини України, озброєні лише камінням та коктейлями Молотова, захищені будівельними касками, дерев’яними щитами та підпаленими шинами боронили людську гідність і свободу. Проти них воювали силовики – добре оснащені і навчені. Напоготові стояла армія. На дахах ховалися снайпери, які розстрілювали беззбройних людей. Але це не спинило Героїв, бо у них була відвага та велика мета. Того дня Україна втратила найкращих синів, але отримала справжню незалежність, змінила хід історії та врятувала європейську цивілізацію.

Найкращою пам’яттю про Героїв Небесної Сотні сьогодні має бути активна громадянська позиція кожного у справі захисту завоювань Революції гідності, суверенітету і територіальної цілісності України від зовнішньої агресії, встановлення миру й налагодження нормального життя на нашій землі. Будьмо сильними, єдиними, згуртованими і гідними світлої пам’яті наших Героїв! Слава Україні!

З повагою ‑ голова Новодністровської міської ради  Анатолій Болдашев,

секретар Новодністровської міської ради Наталія Кримняк

 
Федору Харлампійовичу МОРГУНЕНКУ виповнилось 100років!
Неділя, 19 лютого 2017, 12:22


Шановний Федоре Харлампійовичу!


Від імені всієї новодністровської громади раді вітати Вас із направду грандіозним 100-літнім ювілеєм. Знаємо, що Ваше життя стелилося нелегкими стежками, але весь цей шлях Ви пройшли з гідністю, демонструючи усім нам яскравий приклад мужності, невтомного працелюбства, вірності та людяності. Скрутне дитинство, обпалена війною юність, голодні, сповнені напруженою працею повоєнні роки, які водночас і втішили ‑ сімейним затишком та професійним зростанням, а далі все те, чим обдаровує Господь добру і щиру людину, – кожна з цих віх залишила свій особливий слід у Вашій душі, збагатила життєвою мудрістю і досвідом.

 

Сьогодні, листаючи сторінки свого життєпису, що ілюстровані як пам’ятними митями, так і призабутими подіями, Ви, шановний Федоре Харлампійовичу, перегорнете чи не найяскравішу з них. Заквітчаний шаною, гаптований вдячністю, оздоблений численними привітаннями Ваш 100-літній ювілей став визначною подією не лише для Ваших рідних і близьких, але й багатьох інших людей та, зрештою, для всієї нашої громади. Тому прийміть з цієї нагоди найщиріші привітання та побажання, щоб Ваша осінь щедро колосилася ласкою і добром, була сонячною, теплою і спокійною, щоб буйні вітри розвіювали всілякий смуток і тривогу, а Господь дарував сили і здоров’я на многії і благії літа!


З повагою ‑ голова Новодністровської міської ради  Анатолій Болдашев,

секретар Новодністровської міської ради Наталія Кримняк

 
Прес-служба Головного управління ДФС у Чернівецькій області інформує
П'ятниця, 17 лютого 2017, 16:11

Благодійники мають право на податкову знижку

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області роз’яснюють, що при перерахуванні коштів неприбутковим благодійники мають право на податкову знижку.

Нормами статті 166.3.2 ПКУ визначено, що платник податку - резидент має право включити до податкової знижки суму коштів або вартість майна, перерахованих у вигляді пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим організаціям у розмірі, що не перевищує 4% суми загального оподатковуваного доходу такого звітного року.

 

При цьому, неприбуткові організації – отримувачі благодійних внесків, мають відповідати умовам, визначеним Податковим кодексом України для неприбуткових організацій.

Громадяни, які перераховували неприбутковим організаціям благодійні внески та пожертвування та бажають скористатися правом на нарахування податкової знижки, мають право надавати річну податкову декларацію за звітний 2016 рік протягом всього поточного 2017 року (включно по 31 грудня 2017 року).

 

Детальніше...
 
ПІЛЬГИ У СФЕРІ ТРУДОВИХ ПРАВ УЧАСНИКІВ АТО
П'ятниця, 17 лютого 2017, 15:53

НОВОДНІСТРОВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ РОЗ’ЯСНЮЄ

ПІЛЬГИ У СФЕРІ ТРУДОВИХ ПРАВ УЧАСНИКІВ АТО

Право на збереження місця роботи, посади, середнього заробітку, розміру пенсій.

За всіма громадянами, які призвані під час мобілізації на військову службу, гарантовано зберігаються місце роботи, посада, середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування та форм власності. Одночасно вони отримують грошове забезпечення як військовослужбовці.

Не припиняється виплата пенсій пенсіонерам, у разі призову їх на військову службу під час мобілізації, на особливий період на час такої служби.Після звільнення зі служби цих осіб виплата їм пенсій здійснюється з урахуванням додаткової вислуги років на день їх демобілізації. Крім того, враховуючи те, що грошове забезпечення військовослужбовців підлягає індексації, індексація пенсій одержувачів грошового забезпечення повинна провадитись після індексації грошового забезпечення.

Особливості проведення записів до трудової книжки мобілізованих.

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ!
Четвер, 16 лютого 2017, 12:31

Фінансове управління Новодністровської міської ради  повідомляє, що 15 лютого поточного року відбулося засідання конкурсної комісії з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів бюджету м.Новодністровськ на депозитних рахунках у 2017 році. Переможцем конкурсу визнано ПАТ КБ «ПриватБанк».

 
До уваги мешканців м. Новодністровськ!
Четвер, 16 лютого 2017, 07:12

Відповідно до подання територіального управління Державної судової адміністрації України в Чернівецькій області  від 15.02.2017р., затверджена кількість присяжних не в повній мірі забезпечує належну та безперебійну роботу суду щодо розгляду справ, а тому існує необхідність у збільшенні чисельності присяжних, шляхом внесення змін до рішення 23 сесії Новодністровської міської ради №358 від 24.11.2016р.

 

Детальніше...
 
15 лютого - День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів
Середа, 15 лютого 2017, 09:26

Дата виведення радянських військ з Афганістану ‑

15 лютого ‑ стала днем вшанування всіх учасників

бойових дійна території інших держав.

Шановні воїни-інтернаціоналісти!


Афганська кампанія залишила невиліковну рану у душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків. Її не лікує час, хоча та війна вже стала історією, нашою історією, а ви ‑ ті, хто там був – ветеранами.  Цей статус ви отримали не за вік, адже більшість із вас були ще надто молодими, а за пережиті події, спресовані у часі вашою мужністю і героїзмом, відданістю військовому обов’язку та готовністю до самопожертви. Ви, обпалені тією війною, ніяк не сподівалися знову відчути її смертельний вишкіл уже на своїй рідній українській землі і побачити поруч із собою набагато молодших учасників бойових дій. У цей складний для країни час всі ми дуже потребуємо вашого досвіду і мудрості, щоб подолати нову навалу. З нами Господь Бог і наша пам'ять! Низький вам уклін! Доброго вам здоров'я,стійкості та оптимізму?

З повагою, міський голова Анатолій Болдашев

 

 

Детальніше...
 
Про скликання та проведення другого пленарного засідання 27-ї сесії VIІ скликання Новодністровської міської ради
Вівторок, 14 лютого 2017, 09:20

 

Детальніше...
 
Візит у Словаччину з метою налагодження європейського співробітництва
Вівторок, 14 лютого 2017, 06:35

Минулого тижня делегація Новодністровської міської ради, очолювана міським головою Анатолієм Болдашевим, побувала у Словаччині. Це був робочий візит, що мав на меті налагодження дружніх стосунків із потенційними містами-побратимами, які у грудні минулого року були презентовані в Новодністровську Уповноваженим заступником мера міста Кошице (Східна Словаччина) з розвитку транскордонних зв’язків та співпраці з Україною Едуардом Бурашем. Тоді відбулося перше знайомство.

Детальніше...
 
Посилено захист від рейдерства
Вівторок, 07 лютого 2017, 12:06

Зокрема, посилено адміністративну відповідальність за порушення законодавства про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, а також за порушення порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (статті 166-11, 166-23 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

 

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 5 з 102

Державні установи
Державний реєстр віборців


Центральна виборча комісія

Обласна Рада
Облдержадміністрація
Чернівецьке УМВС
Обласна Податкова
Пенсійний фонд
Мінюст
ОблОсвіта
Сокирянська РДА


Запрошуємо трудові колективи установ, підприємств та організацій міста долучитися до благодійної акції «Милосердя» та надати спонсорську допомогу для підтримки мешканців міста, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги.
Рахунок терцентру соціального обслуговування у м.Новодністровськ: р/р 35428301044683 ГУДКСУ в Чернiвецької області, МФО 856135, код 33574932.


Передплачуйте «Нашу газету»!
Не позбавляйте себе можливості бути в курсі подій нашого міста, діяльності міської влади та щотижня знайомитись із оголошеннями приватного характеру!
Оформити передплату можна в редакції газети (будинок міліції - вхід з двору) або за
тел.: 3-48-79 чи 3-24-29На даний момент 3 гостей на сайті
аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9Ikpvb21sYSAxLjUgVGVtcGxhdGVzIj5GcmVlIEpvb21sYSBUaGVtZXM8L2E+LCA8YSBocmVmPSJodHRwOi8vd3d3Lm50Y2hvc3RpbmcuY29tLyIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiIHRpdGxlPSJwZXJzb25hbCBob3N0aW5nIj5ob3N0aW5nPC9hPi4mbmJzcDs=');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom

Створено Joomla!. Valid XHTML and CSS.