top
logo

Меню сайту


Home
Головна сторінка
Новодністровська міська рада доводить до відома суб’єктів первинного фінансового моніторингу
Середа, 29 березня 2017, 08:59

14 жовтня 2014 року в рамках антикорупційного пакету законодавства було ухвалено нову редакцію Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» (далі -Закон).

Забезпечення підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері фінансового моніторингу набуло першочергового значення у зв'язку з майбутньою оцінкою ефективності системи фінансового моніторингу України, що проводитиметься у цьому році Спеціальним Комітетом експертів Ради Європи з питань взаємної оцінки заходів боротьби з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму (MONEYVAL), наслідками якої є визначення інвестиційного клімату в Україні.

 

Детальніше...
 
Відеозйомка 30-тої сесії Новодністровської міської ради (VII скликання)
Вівторок, 28 березня 2017, 13:20

 
Підбито підсумки роботи у сфері цивільного захисту
Вівторок, 28 березня 2017, 13:12

Вперше в історії Новодністровська як міста обласного підпорядкування діяльність Новодністровської міської ради у сфері мобілізаційної роботи та цивільного захисту оцінена спеціалізованою комісією обласної державної адміністрації на «готова». Про це повідомила начальник управління НС, БЖ, ЦЗ та МР Марія Рошка учасників підсумкової наради, що відбулася 16 березня.

Детальніше...
 
Презентації діяльності Новодністровської гімназії
Понеділок, 27 березня 2017, 19:37

Оголошення

про проведення відкритої публічної презентації діяльності Новодністровської гімназії

Відповідно до частини 3 статті 40 Закону України «Про загальну середню освіту», на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 № 67 «Про затвердження Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.02.2015 №173/26618, наказу відділу гуманітарної політики від 01.03.2017 № 82 «Про проведення державної атестації Новодністровської гімназії» та з метою забезпечення державного контролю за діяльністю навчальних закладів і планового проведення державної атестації: 03 квітня 2017 року о 15:00 год. в актовому залі гімназії відбудеться відкрита публічна презентація діяльності загальноосвітнього навчального закладу.

Запрошуються усі бажаючі.

 
В жовтні минулого року учні старших класів навчальних закладів міста познайомилась із освітнім проектом «Відкривай Україну». (+ відеопрезентація)
Понеділок, 27 березня 2017, 10:01

Презентував його Василь Фоменко, який курує цей конкурс у Чернівецькій області. Познайомила гостя із аудиторією Юлія Борейко, міський координатор проекту.

«Відкривай Україну» — освітній гейміфікований конкурс для підлітків із малих міст нашої країни, який стимулює активну громадянську позицію щодо реалізації суспільно-корисних ідей та надає необхідну компетенцію для втілення командою ідеї власного проекту. Перший етап конкурсу передбачає визначення проблем у власній школі та вирішення однієї з них. Другий етап націлений на позитивні зміни у масштабах міста. Очікуваний результат - вміння змінювати себе і довколишній світ. На кожному з етапів проекти можуть мати шість основних напрямків: медійний, соціальний, урбаністика, навколишнє середовище, здоровий спосіб життя і культура та мистецтво. Команди, які реалізували перші два етапи конкурсу, представлятимуть свої напрацювання на фестивалях у обласних центрах.

 

Детальніше...
 
Шановні новодністровці, гості міста, керівники підприємств, установ та організацій усіх форм власності!
Понеділок, 27 березня 2017, 09:55

Новодністровська міська рада просить вас долучитися до доброчинної акції «Зігрій бійця», яка започаткована благодійною організацією «Балто-Чорноморський Благодійний Фонд».

В рамках цього проекту передбачається придбання та передача в зону проведення АТО товарів та продукції, яка допомагатиме українським армійцям нести свою нелегку службу.

На даний час триває збір коштів для придбання дизельного генератора для першої штурмової роти 54 бригади ЗСУ, яка стоїть на захисті Світлодарської дуги та дислокуються в смт.Луганське.

Збір коштів на придбання необхідного для військовослужбовців обладнання проводиться в приміщенні міської ради. Координатори акції – заступник міського голови Микола Козак та голова постійної депутатської комісії з питань бюджету Ігор Манаскуров.

 
До уваги фізичних та юридичних осіб,
Середа, 22 березня 2017, 16:46

які займаються діяльністю у сфері землеустрою (виготовлення проектно-технічної документації) на земельні ділянки, виконання топографо-геодезичних робіт.

Новодністровська міська рада має намір виготовити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у комунальну власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) за адресами:

вул.Весняна, 32;

вул.Весняна, 24;

вул.Весняна, 8;

вул.Ясна, 57;

вул.Ясна, 70;

вул.Ясна, 4;

вул.Ясна, 2;

вул.Садова, 3

Цінові пропозиції приймаються протягом 30 календарних днів.

 
ОГОЛОШЕННЯ!
Середа, 22 березня 2017, 10:16

З метою популяризації творчих досягнень у галузі ресторанного господарства, втілення креативних ідей для розширення асортименту кулінарних страв та кондитерських виробів, підвищення рівня підготовки фахівців у сфері ресторанного господарства 29 - 31  березня 2017 року в місті Чернівцях буде проведено Міжнародний чемпіонат з кулінарного і кондитерського мистецтва«FoodLandBukovina-2017».

До участі у чемпіонаті запрошуються фахівці з кулінарної та кондитерської майстерності, студенти та учні профільних навчальних закладів, закладів професійно-технічної освіти, спеціалізованих шкіл з кулінарного і кондитерського мистецтва. Для учасників представляється унікальна можливість продемонструвати свої вміння, позмагатися із закордонними колегами, отримати нові знання і досвід професійного спілкування зі світовими зірками кулінарного і кондитерського мистецтва, взяти участь у плеяді багатьох професійних майстер-класів та навчальних семінарів.

 

Детальніше...
 
Триває місячник весняної санітарної очистки та благоустрою міста
Вівторок, 21 березня 2017, 14:26

Відповідно до розпорядження голови Новодністровської міської ради, з 15 березня до 1 травня в місті триватиме місячник санітарної очистки та благоустрою. Впродовж вказаного часу планується прибрати від сміття, торішнього листя та сухостою не лише центр міста (житлові мікрорайони), а й території установ та підприємств усіх форм власності, гаражних і садівничих кооперативів, котеджної забудови та місць загального користування – доріг, зон відпочинку тощо. З цією метою керівників усіх організацій та голів громадських формувань зобов’язано налагодити процес прибирання на підпорядкованих їм ділянках та прилеглих територіях.

Планується також погодити з ДП «Сокирянське лісове господарство», Новодністровським регіональним управлінням водних ресурсів та Хотинським національним природним парком спільні заходи санітарної очистки на підвідомчих їм територіях. А всіх мешканців міста запрошують долучитися до проголошеної акції, подбати про чистоту і затишок біля своїх будинків та підтримувати їх впродовж року. У зв’язку з цим кожну четверту п'ятницю місяця оголошено санітарним днем.

Організацію, координацію та проведення місячника санітарної очистки і благоустрою території міста здійснює керівництво КП «Новодністровський житловик».

Контроль покладається на заступника міського голови Анатолія Білоткача.

 
Міська влада проти повернення акцизного податку в державний бюджет.
Вівторок, 21 березня 2017, 14:17

Наприкінці лютого Міністерство фінансів України виступило з пропозицією скасувати акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів та з метою компенсації надходжень державного бюджету відповідно збільшити ставки акцизного податку на тютюнові вироби, визначені в абсолютних значеннях на 7%. Таким формулюванням визначено, що Мінфін ініціює вилучення акцизного податку на даний товар з місцевих бюджетів і передачу його в казну держави. Новодністровська міська рада вважає, що запропонована новація продовжить негативну тенденцію перенесення ресурсів на вищий рівень, як це вже відбулося з акцизним податком на реалізацію нафтопродуктів. Розмір компенсації, яка передбачається міському бюджету на 2017 рік, в рази менша від отриманих торік з АЗС коштів.

 

Детальніше...
 
Землі житлової забудови в обмін на площі під кладовище
Вівторок, 21 березня 2017, 14:11

 

Міське кладовище вичерпало передбачений ресурс. Ця проблема надзвичайно гостро стоїть на порядку денному роботи керівництва міської ради вже останні декілька років. Вирішити її намагалися різними шляхами, опрацьовуючи усі можливі варіанти (за рахунок прилеглих земель лісгоспу, виділення під цвинтар нових площ в різних місцях на території міста). Але у всіх цих спробах на якомусь певному етапі виникали непереборні обставини, через які процес призупинявся, не привівши до очікуваного результату. На даний час міською радою розпочато новий проект, який вважається найбільш прийнятним. Планується розширити діюче кладовище за рахунок кількох суміжних з ним ділянок, що перебувають у приватній власності. В ході попередніх переговорів з кожним із їхніх господарів від більшості з них було отримано принципову згоду віддати свої наділи в обмін на ділянки, які наразі розподіляються Новодністровською міською радою під спорудження житлових будинків. А 9 березня відбулася спільне робоче засідання, де було складено дорожню карту наступних дій. В роботі, крім власників земельних ділянок, взяли участь керівництво та профільні спеціалісти міської ради, голова сільської ради с.Ломачинці та незалежні юристи.

Детальніше...
 
Відеозйомка 29-тої сесії Новодністровської міської ради (позачергової)
Вівторок, 21 березня 2017, 14:05

 
Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!
Понеділок, 20 березня 2017, 09:43

 

Галузь, у якій ви трудитеся, є найближчою до людей, оскільки забезпечує комфортний побут кожному новодністровцю. Щоденно користуючись цими послугами, ми сприймаємо їх як належне, часто навіть не замислюючись над тим, що за звичними зручностями стоїть ваша цілодобова, самовіддана праця будь-якої пори року, в будні та свята. Разом з тим вам доводиться працювати у непростих умовах, адже комунальна сфера перебуває не в найкращому стані, що позначається, зокрема, і на вашій роботі. Але спільно ми вирішуємо проблеми, які ставить перед нами сьогодення, створюючи необхідні умови для подальшого функціонування житлово-комунальної галузі.


Ваше розуміння проблем, наполегливість у роботі є запорукою здійснення планів щодо успішної роботи цієї особливо важливої сфери міста. А разом ми подолаємо всі негаразди і зробимо наше рідне місто ще кращим і ще затишнішим.


З нагоди професійного свята прийміть слова подяки за вашу нелегку працю. Бажаємо вам і вашим сім ям добра, здоров’я, щастя, благополуччя та добробуту, оптимізму і віри в майбутнє! Нехай погода буде сприятливою, робота – приємною, а споживачі – прихильними!

 

 

Міський голова Анатолій Болдашев


Секретар міської ради Наталія Кримняк


 
Про проведення місячників санітарної очистки та благоустрою м.Новодністровськ у 2017 році
Вівторок, 14 березня 2017, 13:33

 

Детальніше...
 
Щодо налагодження співробітництва з ізраїльською компанією
Понеділок, 13 березня 2017, 08:11

В рамках діяльності Ради експортерів та інвесторів при МЗС України інформуємо, що ізраїльська компанія «Funkier LTD» висловила зацікавленість у налагодженні співробітництва з українськими партнерами щодо пошиття спортивного одягу (https://www.funkierbike.com/clothing/).

 

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ!
Понеділок, 13 березня 2017, 08:10

З метою забезпечення найбільшої відкритості, публічності, пошуку потенційних інвесторів, у зв’язку з тим, що до цього часу об’єкт державної власності групи А - єдиного майнового комплексу державної швейно-трикотажної фабрики (код за ЄДРПОУ: 25077191) місцезнаходження об’єкта: 60236, м.Новодністровськ, Чернівецька область, який протягом 2013-2016 років виставлявся на продаж, але не був проданий, повідомляємо про повторний продаж на аукціоні в електронній формі.

 

Детальніше...
 
Нев’януча витонченість дитячої краси – конкурс «Міні-міс Новодністровськ»
Понеділок, 13 березня 2017, 05:59

 
Про скликання 29-ї (позачергової) сесії VIІ скликання Новодністровської міської ради
Четвер, 09 березня 2017, 14:19

 

Детальніше...
 
Любі жінки - дружини, матері, сестри, дочки, бабусі і внучки!
Вівторок, 07 березня 2017, 15:26

Від імені усіх чоловіків Новодністровська щиросердно вітаю вас зі святом весни і квітів. Впевнений, що лише завдяки вам втілюються в життя усі найкращі плани, що дають поштовх до розвитку суспільства. Ви не лише даруєте натхнення плідно працювати; ви й самі творите: вашими руками, мудрістю, здібностями і наснагою, добрими, чуйними серцями звершуються усі найкращі справи. За все це у цей чудовий березневий день ми віддаємо вам велику подяку, шану і доземний уклін. Нехай весняне сонце зігріває теплом ваші оселі і серця, хай осипає вас променями ніжності, хай земля, що лише прокидається зі сну, дає вам силу і здоров’я, а перші квіти дарують натхнення. Всіх благ вам, дороге наше жіноцтво!

З повагою – голова Новодністровської міської ради Анатолій БОЛДАШЕВ

 
У місті відбудуться грандіозні заходи із нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня
Вівторок, 07 березня 2017, 15:23

 
З нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня 8 березня відбулось нагородження.
Вівторок, 07 березня 2017, 15:10

 

Відповідно до розпорядження голови Новодністровської міської ради та з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня 8 березня, Почесною грамотою Новодністровської міської ради відзначено представниць прекрасної статі, які своєю сумлінною працею та активною громадською позицією зробили значний внесок у розвиток місцевого самоврядування м. Новодністровськ:

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 4 з 102

Державні установи
Державний реєстр віборців


Центральна виборча комісія

Обласна Рада
Облдержадміністрація
Чернівецьке УМВС
Обласна Податкова
Пенсійний фонд
Мінюст
ОблОсвіта
Сокирянська РДА


Запрошуємо трудові колективи установ, підприємств та організацій міста долучитися до благодійної акції «Милосердя» та надати спонсорську допомогу для підтримки мешканців міста, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги.
Рахунок терцентру соціального обслуговування у м.Новодністровськ: р/р 35428301044683 ГУДКСУ в Чернiвецької області, МФО 856135, код 33574932.


Передплачуйте «Нашу газету»!
Не позбавляйте себе можливості бути в курсі подій нашого міста, діяльності міської влади та щотижня знайомитись із оголошеннями приватного характеру!
Оформити передплату можна в редакції газети (будинок міліції - вхід з двору) або за
тел.: 3-48-79 чи 3-24-29На даний момент 6 гостей на сайті
аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9Ikpvb21sYSAxLjUgVGVtcGxhdGVzIj5GcmVlIEpvb21sYSBUaGVtZXM8L2E+LCA8YSBocmVmPSJodHRwOi8vd3d3Lm50Y2hvc3RpbmcuY29tLyIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiIHRpdGxlPSJwZXJzb25hbCBob3N0aW5nIj5ob3N0aW5nPC9hPi4mbmJzcDs=');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom

Створено Joomla!. Valid XHTML and CSS.