top
logo

Меню сайту


Home
Головна сторінка
Дорога новодністровська громадо!
Субота, 15 квітня 2017, 14:09

Світле Христове Воскресіння уособлює перемогу життя над смертю, торжество істини та справедливості, праведності і величі духу. Кожен із нас сприймає це свято з відкритою душею і чистим серцем, з почуттям радісної благодаті, духовного очищення, віри у краще майбутнє. Тож нехай цей величний день Воскресіння Христового входить у наші домівки втіхою від життя, тріумфом істинності і мудрості Божих заповідей, хай Великодні дзвони несуть у серця безмежну радість, щастя і милість, в родини - достаток і благополуччя, а всій нашій громаді нехай дарують мир, спокій і процвітання. Хай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань кожного з нас!

Зі щирою повагою
міський голова Анатолій БОЛДАШЕВ,
секретар міської ради Наталія КРИМНЯК

 
ОГОЛОШЕННЯ!
П'ятниця, 14 квітня 2017, 08:20

Відділ культури Новодністровської міської ради оголошує про персональний склад конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посади керівників закладів культури міста (розпорядження міського голови від 14.04.2017р. № 87-р «Про утворення конкурсної комісії із проведення конкурсного  добору на посади керівників закладів культури»).

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ!
П'ятниця, 14 квітня 2017, 08:16

Сьогодні, 14 квітня 2017 року, у відділі культури (м-н «Сонячний», 3-А, каб.7) відбулося засідання комісії із проведення жеребкування та відбору кандидатів від громадських організацій у сфері культури для включення їх до складу конкурсної комісії з добору на посаду керівників закладів культури (директора міського музею).

Детальніше...
 
Подарунки до свят
Четвер, 13 квітня 2017, 13:40

отримали юні новодністровці із числа соціально незахищених категорій: позбавлені батьківського піклування, сироти, діти із сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, та діти учасників АТО. За інформацією спеціалістів зі служби у справах дітей Новодністровської міської ради, було закуплено 78 наборів з солодощами та неодмінними атрибутами Великодня – пасками і яйцями, щоправда шоколадними.

Детальніше...
 
Відділ земельних відносин інформує:
Четвер, 13 квітня 2017, 13:38

Перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, право оренди яких пропонуюється до продажу на земельних торгах (відповідно до рішення Новодністровської міської ради №86 від 23 березня 2017 року)

 

№ п/п
Місце розташування об’єкту
Функціональне призначення
Земельної ділянки
Площа, га
1
м. Новодністровськ,
мкрн. «Лісовий»
будівництво крамниці
0,2548
2
м. Новодністровськ,
мкрн. «Лісовий»
будівництво торгівельного центру
0,4847
3
м. Новодністровськ,
мкрн. «Лісовий»
будівництво готелю
0,5793
4
м. Новодністровськ,
мкрн. «Лісовий»
будівництво будівель офісного та соціально-побутового призначення
0,5481

 

 

 
НОВОДНІСТРОВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ІНФОРМУЄ В УКРАЇНІ СПРОСТИЛИ ОПОДАТКУВАННЯ СПАДЩИНИ
Середа, 12 квітня 2017, 08:27

23 березня 2017 року Президент України підписав Закон №1910-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування спадщини», яким спрощується оформлення спадщини для найближчих родичів спадкодавця.

Документ був прийнятий парламентом 278 голосами.

Відтепер рідні брати та сестри, баба, дід та онуки, що відносяться до другого ступеня споріднення звільняються від оподаткування податком на доходи фізичних осіб вартості спадщини, яку вони одержують від спадкодавця. До цього часу таку можливість мали лише члени родини спадкодавця першої лінії споріднення. Тут треба уточнити, що членами сім’ї фізичної особи другого ступеня споріднення для цілей розділу IV Цивільного кодексу України вважаються її рідні брати та сестри, її баба та дід з боку матері  і з боку батька, онуки. Тобто зміни безпосередньо до Цивільного кодексу України не вносились.

Детальніше...
 
НОВОДНІСТРОВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ РОЗ’ЯСНЮЄ ЯК ПРАВИЛЬНО ЗВЕРНУТИСЬ ДО СУДУ
Середа, 12 квітня 2017, 08:22

Проаналізувавши питання, які цікавлять громадян нашого міста, як не дивно, актуальним є питання про те «Як правильно звернутись до суду?», тому надаємо його роз’яснення:

 

КОЛИ ЗВЕРТАТИСЬ ДО СУДУ ?

Бажано одразу, як ви дізнались про порушення своїх невизнаних чи оспорюваних прав та інтересів. Робити це треба для того, щоб не пропустити строк позовної давності, який починається з моменту, коли Ви дізнались чи могли дізнатись про порушення свого права. Загальний строк позовної давності – 3 роки, він може бути скорочений до 1 року (стягнення неустойки (штрафу, пені); спростування недостовірної інформації; розірвання договору дарування; оскарження дій виконавця заповіту та ін.). Загальний строк звернення до адміністративного суду - шість місяців, в окремих випадках цей строк законодавець скоротив до одного місяця.

 

Детальніше...
 
Шановні керівники та працівники підприємств, установ та організацій міста!
Вівторок, 11 квітня 2017, 14:13

28 квітня 2017 року за рекомендацією Міжнародної організації праці (МОП) Україна відзначатиме Всесвітній день охорони праці. За оцінками Міжнародної організації праці, щорічно відбувається понад 270 мільйонів нещасних випадків на виробництві, які ведуть до відсутності на робочому місці протягом більше 3 днів, і від близько 160 мільйонів випадків хвороб без смертельного результату. Кожен день в світі вмирають в результаті нещасних випадків і захворюваності на виробництві близько 5000 осіб, в рік - від 2 до 2,3 мільйона осіб.

 

Детальніше...
 
Про проведення п’ятого (позачергового) засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради
Вівторок, 11 квітня 2017, 10:27

 

Детальніше...
 
Квітневе засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради. (+відеозапис)
Вівторок, 11 квітня 2017, 06:14

На порядок денний чергового засідання виконкому Новодністровської міської ради, що відбулося 5 квітня, було винесено питання про фінансові плани комунальних підприємств міста на поточний рік, звіт КП «Новодністровський житловик» за 2016-ий, про перспективи літнього оздоровлення дітей та підготовку закладів освіти до нового навчального року, надання в оренду приміщень, встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі тощо. Крім запланованих питань, присутні також обговорили організаційні моменти ‑ стосовно участі членів виконкому в роботі постійних комісій та, власне, засідань, щодо підвищення продуктивності роботи виконкому під час засідань, ефективність роботи та вдосконалення співпраці між виконкомом і радою. В інформаційному часі порушили питання про принципи діяльності ДКП «Управління «Тепловодоканал».

Детальніше...
 
Спеціалісти відділу архітектури презентували схему розміщення на території м.Новодністровськ тимчасових споруд.
Понеділок, 10 квітня 2017, 14:47

Приватне підприємництво – невід’ємна ланка життєзабезпечення міста, що виконує одразу декілька функцій: постачає населення товарами та послугами, сплачує до бюджету податки та підвищує рівень зайнятості. Отож, завдання влади ‑ сприяти розвитку малого і середнього бізнесу. Для того, щоб об’єкти підприємницької діяльності не створювали незручностей громадянами чи іншим підприємствам, а органічно «вписувались» в інфраструктуру міста, вирішено було звернутися до спеціалістів. Так фахівцями інституту «Укрміськбудпроект» (м.Харків) була розроблена схема розміщення на території м.Новодністровськ тимчасових споруд.
Детальніше...
 
Триває місячних благоустрою та санітарної очистки міста.
Понеділок, 10 квітня 2017, 13:41

Щорічна уже традиційна акція з прибирання міста стартувала ще в березні. Згідно з розпорядженням Новодністровського міського голови №53-рвід 13.03.2017р., затверджено План заходів з організації та проведення місячника саночистки і благоустрою міста.

Детальніше...
 
Про скликання 31-ї (позачергової) сесії VIІ скликання Новодністровської міської ради
Понеділок, 10 квітня 2017, 11:05

 

Детальніше...
 
Про скликання та проведення другого пленарного засідання 30-ї сесії VIІ скликання Новодністровської міської ради
Четвер, 06 квітня 2017, 08:28

 

Детальніше...
 
Відкритий люк колодязя – зона підвищеної небезпеки
Середа, 05 квітня 2017, 08:12

Як і в кожному сучасному місті в нашому розвинута система різного роду комунікацій, які забезпечують функціонування житлово-комунального господарства населення і підприємств. Невід'ємною частиною комунальної інфраструктури є водопровідні, каналізаційні мережі, електричні  та зв'язку.

Останнім часом почастішали нещасні випадки, пов’язані з падінням людей у відкриті каналізаційні колодязі.

 

Детальніше...
 
ОГОЛОШЕННЯ!
Вівторок, 04 квітня 2017, 13:23

Оголошення щодо добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посади:

- директора комунальної організації (установи, закладу) Новодністровської музичної школи;

- директора Будинку народної творчості  та дозвілля «Молодіжний»;

- директора Новодністровського історичного музею;

- завідуючої міської бібліотеки.

 

Детальніше...
 
Про прийняття рішення щодо закінчення опалювального сезону 2016-2017року
Вівторок, 04 квітня 2017, 07:51

 

Детальніше...
 
Про проведення п’ятого засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради
П'ятниця, 31 березня 2017, 15:45

 

Детальніше...
 
Про скликання та проведення другого пленарного засідання 30-ї сесії VIІ скликання Новодністровської міської ради
Четвер, 30 березня 2017, 15:48

 

Детальніше...
 
Про скликання 31-ї сесії VIІ скликання Новодністровської міської ради
Четвер, 30 березня 2017, 08:33

 

Детальніше...
 
Оголошення!
Середа, 29 березня 2017, 14:33

Відділ гуманітарної політики Новодністровської міської ради запрошує на творчий звіт кращих учнівських театральних колективів та майстрів художнього слова навчальних закладів міста, який відбудеться в рамках Всеукраїнського фестивалю учнівської творчості "Чисті роси" (номінація "Театральне мистецтво" та "Літературна творчість") 30 березня 2017 року о 9:30 год в приміщенні актової зали Новодністровської гімназії.

Запрошуються всі бажаючі.

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 3 з 102

Державні установи
Державний реєстр віборців


Центральна виборча комісія

Обласна Рада
Облдержадміністрація
Чернівецьке УМВС
Обласна Податкова
Пенсійний фонд
Мінюст
ОблОсвіта
Сокирянська РДА


Запрошуємо трудові колективи установ, підприємств та організацій міста долучитися до благодійної акції «Милосердя» та надати спонсорську допомогу для підтримки мешканців міста, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги.
Рахунок терцентру соціального обслуговування у м.Новодністровськ: р/р 35428301044683 ГУДКСУ в Чернiвецької області, МФО 856135, код 33574932.


Передплачуйте «Нашу газету»!
Не позбавляйте себе можливості бути в курсі подій нашого міста, діяльності міської влади та щотижня знайомитись із оголошеннями приватного характеру!
Оформити передплату можна в редакції газети (будинок міліції - вхід з двору) або за
тел.: 3-48-79 чи 3-24-29На даний момент 9 гостей на сайті
аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9Ikpvb21sYSAxLjUgVGVtcGxhdGVzIj5GcmVlIEpvb21sYSBUaGVtZXM8L2E+LCA8YSBocmVmPSJodHRwOi8vd3d3Lm50Y2hvc3RpbmcuY29tLyIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiIHRpdGxlPSJwZXJzb25hbCBob3N0aW5nIj5ob3N0aW5nPC9hPi4mbmJzcDs=');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom

Створено Joomla!. Valid XHTML and CSS.