top
logo

Меню сайту


Home
Головна сторінка
Про перенесення 31-ї сесії Новодністровської міської ради VIІ скликання
Четвер, 27 квітня 2017, 18:22

 

Детальніше...
 
Головне управління ДФС у Чернівецькій області повідомляє
Четвер, 27 квітня 2017, 08:30

Декларації про свої доходи подали 5997 буковинців

З них, 4801 громадян – це ті, які були зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан і доходи. Та 1196 буковинців, які скористались правом на податкову знижку –  інформують у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області.

Слід відзначити, що з початку кампанії декларування по області найбільше відзвітувались про отримані доходи жителі Новоселиччини та м. Чернівців. Зокрема, до Новоселицької об’єднаної державної податкової інспекції надійшло -  2371 та до Чернівецької ОДПІ – 2311 декларацій.

Детальніше...
 
Управління праці та соціального захисту населення Новодністровської міської ради
Середа, 26 квітня 2017, 06:54

просить розмістити на сайті міської ради інформацію про зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 04.03.2015 року №105. Додаток на 10 аркушах.

Начальник управління Г.Магденко

НМР про ПКМУ №105 від 04.03.15 в ред 14.04.17

Постанова КМУ № 105

Скан

 
Головне управління ДФС у Чернівецькій області інформує
Середа, 26 квітня 2017, 06:45

Деклараційна кампанія - 2017 фінішує через 9 днів


У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області закликають буковинців не зволікати з поданням декларацій про отримані доходи у 2016 році. Останній день подання декларації про майновий стан і доходи - 03 травня 2017 року.
Додаткова інформація на офіційному порталі територіальних органів ДФС у Чернівецькій області в банері "Декларування доходів громадян".

 

Детальніше...
 
Кельменецька місцева прокуратура інформує
Середа, 26 квітня 2017, 06:38

13.04.2017 Кельменецькою місцевою прокуратурою зареєстровано 3 кримінальних провадження за фактами незаконного транспортування з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 204 КК України.

Нагадаємо, уночі 13.04.2017 працівниками РВ УСБУ в Чернівецькій області спільно з працівниками Сокирянського ВП КВП ГУ НП в області та ОУ ГУ ДФС в Чернівецькій області затримано 3 автомобілі, які незаконно транспортували прозору рідину в пластмасових бочках з характерним запахом спирту загальною ємністю біля 12 тон. Вказаний підакцизний товар разом з транспортними засобами затримані.

Детальніше...
 
Головне управління ДФС у Чернівецькій області інформує
Середа, 26 квітня 2017, 06:32

 

Детальніше...
 
Колегія проаналізувала правову роботу в пенсійній службі на Буковині
Середа, 26 квітня 2017, 06:23

Стан правової роботи в органах Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, основні завдання та напрямки роботи юридичної служби в умовах реорганізації розглянули під час засідання колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.
Обговорили план спільних заходів Головного управління та органів Державної виконавчої служби, одним із пріоритетів якого є завершення стягнення заборгованості з фізичних осіб – підприємців.

Детальніше...
 
26 квітня – 31 річниця аварії на Чорнобильській АЕС
Середа, 26 квітня 2017, 05:30

Шановні новодністровці, ліквідатори
наслідків Чорнобильської катастрофи,
переселенці, родини померлих ліквідаторів!
Чорнобиль поламав життя мільйонів людей, назавжди розділив їх долі на дві половини: мирне життя до катастрофи і небувале горе після 26 квітня 1986 р., що не піддається будь-якому виміру. Відтоді кожен із нас живе з великою тривогою за майбутнє прийдешніх поколінь, яких торкнулося Чорнобильське лихо, і усвідомлює всю незахищеність людства перед катастрофами планетарного масштабу. Розміри Чорнобильської катастрофи могли б бути ще більшими і жахливішими, якби у поєдинок із розбурханим атомом з перших хвилин аварії не вступили тисячі людей.

Детальніше...
 
Головне управління ДФС у Чернівецькій області інформує
Понеділок, 24 квітня 2017, 08:11

Бізнес-спільноті Чернівеччини відшкодовано з бюджету більше 32 мільйонів гривень податку на додану вартість

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області повідомили, що упродовж першого кварталу 2017 року бізнесменами Буковини задекларовано понад 44,1 млн. грн. бюджетного відшкодування ПДВ, що на 23,2 млн. грн. більше, відповідного періоду минулого року. Заяви на отримання бюджетного відшкодування подали 67 суб’єктів господарювання, це на 12 платників більше ніж за перший квартал минулого року.

Детальніше...
 
Найбільший транш, що отримувало місто від ПАТ "Укргідроенерго", - сума 2016 року
П'ятниця, 21 квітня 2017, 10:27


Новодністровськ отримав усю суму коштів, що була передбачена на 2016 рік Титулом перехідної будови Дністровської ГАЕС на будівництво та реконструкцію об’єктів соціального призначення. Мова йде про 18 мільйонів 560 тисяч гривень.

Це один із траншів (найбільший!), що впродовж останнього десятиріччя підживлюють міський бюджет Новодністровська коштами, за які можна покращувати розвивати місто. Право на фінансування не лише будівництва Дністровської ГАЕС, а й інфраструктури міста енергетиків, яке після застою 90-их років минулого століття залишилось недобудованим, нинішній міський голова Анатолій Болдашев почав відстоювати ще під час минулих своїх каденцій на цій же посаді. В результаті проведеної ним роботи в 2006 році між Новодністровською міською радою та ВАТ «Укргідроенерго» був підписаний найперший договір (№3Н) про участь «Укргідроенерго» в дольовому фінансуванні основних фондів об’єктів соціального призначення в м.Новодністровськ.

Детальніше...
 
З 1 березня в Україні триває призовна компанія.
П'ятниця, 21 квітня 2017, 10:23

 

Згідно правил військового обліку призовників, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 07.12.2016р. №921, всі юнаки 20 – 27-річного віку зобов’язані з’явитися у військовий комісаріат (м.Сокиряни, вул.Центральна 66) для уточнення військово-облікових даних. У разі наявності підстав для відстрочки від призову, необхідно надати в РВК підтверджуючі документи (довідки про навчання, хворобу,опікунство, народження дітей тощо).
Детальніше...
 
На Буковині забезпечили зростання власних доходів до бюджету Пенсійного фонду області на 44,1 %
П'ятниця, 21 квітня 2017, 10:21

Про роботу органів Пенсійного фонду в Чернівецькій області у І кварталі 2017 року щодо сталого фінансування виплати пенсій та завдання щодо посилення взаємодії з органами місцевої виконавчої влади, спрямованої на забезпечення надходжень до бюджету Фонду обговорили на засіданні колегії при начальнику Головного управління Михайлові Романіву.

Детальніше...
 
Головного управління ДФС у Чернівецькій області інформує
П'ятниця, 21 квітня 2017, 10:17

Фахівцями Чернівецької митниці за три місяці цього року вилучено предметів правопорушення на 22 млн.грн.

Про це повідомили на Чернівецькій митниці ДФС. За перший квартал співробітники митниці запровадили 501 справу про порушення митних правил на суму 22,1 млн.грн. та вилучили предметів правопорушення вартістю 22,0 млн.грн. Це на 19,4 млн.грн. більше за аналогічний період минулого року.

Основними предметами правопорушення були промислові товари – вартість вилучених товарів склала 19,7 млн. грн. та тютюнові вироби – вартість вилучених тютюнових виробів склала майже 2,0 млн. грн.

Детальніше...
 
Новодністровське бюро правової допомоги про помилки в документах і як їх виправити
П'ятниця, 21 квітня 2017, 10:11

Через неправильне написання хоча б однієї букви в прізвищі, імені чи по батькові особи або цифри в даті народження люди не можуть отримати спадщину, підтвердити своє право на пенсію чи оформити документи на виїзд за кордон.

Як уникнути таких проблем і що робити, коли вже подібна халепа трапилася, розповідає начальник відділу - Олександр Шендерюк

 

Детальніше...
 
За даними ООН, жінки страждають від насилля з боку своїх чоловіків частіше, ніж від автокатастроф, війн і тяжких хвороб.
П'ятниця, 21 квітня 2017, 10:05

Загальна декларація прав людини, проголошена в 1948 році Генеральною Асамблеєю ООН, зазначає, що КОЖНА ЛЮДИНА МАЄ ПРАВО НА ЖИТТЯ, СВОБОДУ ТА ОСОБИСТУ НЕДОТОРКАНІСТЬ, НІХТО НЕ МОЖЕ БУТИ ПІДДАНИЙ ТОРТУРАМ ТА ЖОРСТКОМУ, НЕЛЮДСЬКОМУ ЧИ ПРИНИЖУЮЧОМУ ЙОГО ГІДНІСТЬ ПОВОДЖЕННЮ. Здавалось би, після жахливих подій першої половини 20 століття світ змінився назавжди, став більш цивілізованим, а нетерпимість міжнародної спільноти до будь-яких проявів неналежного поводження з людиною назавжди відкинули у минуле такі ганебні явища, як тортури і взагалі насильство у будь-якій формі.

Детальніше...
 
Оголошення!
Середа, 19 квітня 2017, 14:08

 
Міжнародний форум «Цифрова Україна - виклики, можливості і перспективи»
Середа, 19 квітня 2017, 12:39

Торгово-Промислова Палата України спільно з Одеською національною академією зв’язку ім. О.С.Попова та Офісом ефективного регулювання (BRDO) 27 квітня 2017 р. в м.Одеса проводять Міжнародний форум «Цифрова Україна - виклики, можливості і перспективи».

Детальніше...
 
Від сплати ЄСВ до бюджету Пенсійного фонду України в області надійшло 1 мільйон гривень
Вівторок, 18 квітня 2017, 13:19

Для виявлення ознак тінізації заробітної плати та зайнятості Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області проводиться кропітка робота щодо аналізу звітності страхувальників на предмет виявлення тих, які порушували права найманих працівників на гідну оплату праці. Результати таких аналізів подаються до органів влади та контролюючих органів для вжиття ними заходів у межах чинного законодавства.

За надісланими матеріалами на засіданнях робочих груп з питань легалізації виплати зарплати та детінізації зайнятості заслухано 158 роботодавців, які нараховують зарплату найманим працівникам менше мінімального рівня.

Як результат, завдяки співпраці пенсійної служби краю з органами влади, соціальними партнерами, Державною фіскальною службою та управлінням Держпраці до бюджету Пенсійного фонду України в області додатково надійшло від частини єдиного соціального внеску в сумі 1,0 млн.грн., легалізовано відносини у сфері зайнятості населення біля 1,6 тис. осіб.

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

 
Оприлюднення кандидатур по конкурсу відділу культури
Вівторок, 18 квітня 2017, 13:15

Детальніше...
 
Писанковий дивосвіт від пенсійників Буковини
Вівторок, 18 квітня 2017, 13:03

Великодні свята не можливо уявити без розмальованих, барвистих писанок. Та писанка – це не лише окраса пасхального кошика, який освячують напередодні Великодня, це – могутній оберіг, кожна писанка в залежності від кольорів, орнаментів має власне трактування.

Детальніше...
 
Про підготовку та проведення у 2017 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні
Вівторок, 18 квітня 2017, 12:49

У К Р А Ї Н А

Новодністровська   міська    рада

Управління праці та соціального захисту населення

 

Управління праці та соціального захисту населення Новодністровської міської ради просить інформувати мешканців міста про звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2017 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні, що додається.

Додаток на 2 аркушах.

 

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 2 з 102

Державні установи
Державний реєстр віборців


Центральна виборча комісія

Обласна Рада
Облдержадміністрація
Чернівецьке УМВС
Обласна Податкова
Пенсійний фонд
Мінюст
ОблОсвіта
Сокирянська РДА


Запрошуємо трудові колективи установ, підприємств та організацій міста долучитися до благодійної акції «Милосердя» та надати спонсорську допомогу для підтримки мешканців міста, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги.
Рахунок терцентру соціального обслуговування у м.Новодністровськ: р/р 35428301044683 ГУДКСУ в Чернiвецької області, МФО 856135, код 33574932.


Передплачуйте «Нашу газету»!
Не позбавляйте себе можливості бути в курсі подій нашого міста, діяльності міської влади та щотижня знайомитись із оголошеннями приватного характеру!
Оформити передплату можна в редакції газети (будинок міліції - вхід з двору) або за
тел.: 3-48-79 чи 3-24-29На даний момент 8 гостей на сайті
аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9Ikpvb21sYSAxLjUgVGVtcGxhdGVzIj5GcmVlIEpvb21sYSBUaGVtZXM8L2E+LCA8YSBocmVmPSJodHRwOi8vd3d3Lm50Y2hvc3RpbmcuY29tLyIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiIHRpdGxlPSJwZXJzb25hbCBob3N0aW5nIj5ob3N0aW5nPC9hPi4mbmJzcDs=');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom

Створено Joomla!. Valid XHTML and CSS.