top
logo

Меню сайту


Home
Головна сторінка
Строк дії довідки про відсутність заборгованості становить 10 календарних днів від дня реєстрації такої довідки в контролюючому органі
Понеділок, 07 листопада 2016, 14:22
Роз’яснюють фахівці фіскальної служби Буковини та наголошують, відповідно до пп. 2, 3 Порядку видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 10.10.2013 № 567, довідка про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів видається за основним місцем обліку платника податків, який звертається за наданням послуги, безоплатно на підставі заяви про видачу довідки.
Детальніше...
 
Понад 2,2 мільярди гривень податків надійшло до зведеного бюджету від Чернівецької області
Понеділок, 07 листопада 2016, 14:19
За інформацією в.о. начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталія Шпака, це на 679,7 млн.грн., або  43,0 відсотки більше ніж за аналогічний період минулого року. Індикативний показник ДФС України за десять місяців цього року перевиконано - 115,6 відсотків, або (+304,7 млн. грн.). Із загальної суми надходжень 37,8 відсотків спрямовано до державного бюджету і 62,2 відсотки до місцевих бюджетів.
Детальніше...
 
Про скликання та проведення другого пленарного засідання 21-ї сесії VIІ скликання Новодністровської міської ради
П'ятниця, 04 листопада 2016, 07:56

 

Детальніше...
 
Про внесення змін до розпорядження міського голови від 25 жовтня 2016 року №256-р «Про перенесення скликання 21-ї сесії VIІ скликання Новодністровської міської ради»
Четвер, 03 листопада 2016, 06:57

 

Детальніше...
 
Про керівництво дванадцятого засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради
Вівторок, 01 листопада 2016, 07:47

 

Детальніше...
 
Про керівництво засіданням 21-ї сесії VII скликання Новодністровської міської ради
Вівторок, 01 листопада 2016, 07:46

 

Детальніше...
 
У Новодністровську з'явилося відеоспостереження, яке транслюється у мережу on-line
Понеділок, 31 жовтня 2016, 12:30

Інтернет-провайдер ТОВ "Лангейт" у тестовому режимі запустив трансляцію із ІР камери у мережу інтернет, яка розташована над площею перед супермаркетом "Норма". Тож наразі усі охочі користувачі світової павутини можуть бачити, що там відбувається у режимі on-line. Питання організації цілодобового відеоспостереження у місті піднімалося неодноразово протягом останніх років, утім конкретні кроки вдалося зробити саме зараз. Уже розроблена та оприлюднена план-схема розташування камер по місту, вивчено цінові пропозиції фірм інтернет-провайдерів. У результаті найбільш привабливу пропозицію надало товариство "Лангейт". Якщо депутатський корпус підтримає рішення щодо виділення коштів на реалізацію запропонованого фірмою проекту, незабаром у місті з'явиться повноцінна мережа відеоспостереження, якою зможуть користуватися не тільки правоохоронні органи, а й пересічні громадяни.

Детальніше...

 
Новації Закону "Про судоустрій і статус суддів"
П'ятниця, 28 жовтня 2016, 12:07

Скачати

Скачати

Скачати

 
ВСТАНОВЛЕННЯ ФАКТІВ, ЩО МАЮТЬ ЮРИДИЧНЕ ЗНАЧЕННЯ
П'ятниця, 28 жовтня 2016, 09:08

За отриманням безоплатних юридичних консультацій, роз’яснень та інформації, до Новодністровського бюро правової допомоги звертається чимало людей.

Питання, з якими звертаються пересічні громадяни, різноманітні: соціальне забезпечення, спадкування, сімейні, земельні, трудові, виконання судових рішень та ін.

 

Детальніше...
 
28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників
Четвер, 27 жовтня 2016, 22:42

Воєнні дії на території України відбувалися протягом 40 місяців – із 22 червня 1941 року до 28 жовтня 1944 року. То був кульмінаційний результат ряду наступальних операцій, які досягли свого апогею восени далекого 44-го. За сучасними підрахунками загальні людські втрати України у Другій світовій війні становлять близько 9 мільйонів життів. В День вигнання з України фашистських загарбників маємо вшанувати пам'ять воїнів-переможців та помолитися за мільйони полеглих за визволення української землі, людей, які поклали життя на окупованій території, у концтаборах та на фашистській каторзі.
Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Але є суд історії. Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини, її наслідки.
День визволення України від фашистських загарбників вписаний до національного календаря сучасної України Указом Президента за № 836 від 20-го жовтня 2009-го року.
Будемо пам’ятати і не забувати! У цей День ми вшановуємо всіх, хто вигнав фашистських загарбників з нашої землі! І пам’ятаємо, що волелюбний український народ і в нинішні дні зі зброєю в руках рішуче відстоює незалежність та територіальну цілісність держави Україна.
Слава Україні! Героям слава!

 
Про скликання 22-ї сесії VIІ скликання Новодністровської міської ради
Четвер, 27 жовтня 2016, 11:54

 

Детальніше...
 
До уваги мешканців м. Новодністровськ !
Четвер, 27 жовтня 2016, 11:29

У зв’язку з набранням чинності Закону України «Про судоустрій і статус суддів» №1402-VIII, прийнятого 02.06.2016р., оголошується пошук кандидатів для затвердження списку присяжних Новодністровського міського суду, які у випадках, визначених процесуальним законом, та за їх згодою вирішують справи у складі суду разом із суддею або залучається до здійснення правосуддя.

 

Детальніше...
 
Вітаємо!

24 жовтня зустрів свій мужній і вагомий 60-літній ювілей член виконкому Новодністровської міської ради Геннадій Борисович Ступаков, приймаючи рясні оберемки привітань із побажаннями козацького здоров’я, успіхів у громадській діяльності на благо міста і його людей, процвітання очолюваному підприємству і родинного затишку в оточенні найрідніших. Здоров’я міцного зичимо щиро, любові і радості, злагоди й миру, ласки від Бога, добра – від світу на многії і благії літа!


Гарними осінніми візерунками заяскравилась 25 жовтня доля члена виконавчого комітету Новодністровської міської ради Надії Миколаївни Бойчук, яку радо здоровлять колеги по місцевому самоврядування, адресуючи іменинниці незгасного сяєва щасливої долі, упевнених кроків у професійному зростанні задля подальшого розквіту рідного міста та благополуччя його громади. Нехай осінь барвисто мережить втіхою кожну нову мить у доброму здоров’ї, злагоді, підтримці друзів і однодумців, а головне – у мирному спокої радного краю!

 

 
ОГОЛОШЕННЯ
Середа, 26 жовтня 2016, 12:26

З метою активізації торговельно-економічного співробітництва з Турецькою Республікою, інформуємо, що українським дипломатичним представництвом проводиться робота щодо активізації комплексу питань стосовно розвитку торговельно-економічного і міжрегіонального співробітництва між суб’єктами господарювання України та Турецької Республіки, вживаються заходи направлені на просування продукції провідних вітчизняних підприємств на ринках Туреччини.

Детальніше...
 
Про перенесення скликання 21-ї сесії VIІ скликання Новодністровської міської ради
Вівторок, 25 жовтня 2016, 12:37

 

 

Детальніше...
 
Про проведення одинадцятого (позачергового) засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради
Вівторок, 25 жовтня 2016, 12:33

 

Детальніше...
 
Вітаємо!
Вівторок, 25 жовтня 2016, 04:10

Золотими обіймами осені квітчає 25 жовтня свою долю поважна і порядна людина, високограмотний фахівець і керівник, директор міського Центру зайнятості, активна і небайдужа громадянка – Валентина Дмитрівна Вовківська, яку радо здоровлять колеги по місцевому самоврядуванню.

Нехай квіткові галявини зачаровують Вас не тільки у сні, а й наяву, а щирі вітання друзів викличуть розчулення і щасливу сльозу. Ваш ювілей — це тільки маленький знак для початку відліку нових і радісних подій.Нехай життя  Ваше було світлим, як ясний сонячний день, повним, як келих із шампанським, безхмарним, як небо над пустелею, і нехай, мов зірки у нічному небі, для Вас завжди горять вогники у вікнах друзів і рідних!

 

 
ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ
П'ятниця, 21 жовтня 2016, 12:00

З початку роботи Новодністровського бюро правової допомоги, до відділу звернулось декілька громадян, яких цікавило питання спадкування. Це підтверджує його актуальність, оскільки рано чи пізно такі питання постають перед більшістю громадян.

У цій статті подано загальні відомості про спадкування, які допоможуть розібратися у юридичних тонкощах.

 

Детальніше...
 
Вітаємо!
Четвер, 20 жовтня 2016, 07:43

Іще одним гарним і щедрим роком поповнилася 17 жовтня життєва скарбничка члена виконавчого комітету Новодністровської міської ради Василя Миколайовича Лутчака, якого радо здоровлять колеги по місцевому самоврядуванню і зичать подальших вагомих здобутків як і в очолюваному ним підприємстві, так і задля громади нашого міста та процвітання Новодністровська. Нехай удача та ваші людські та професійні якості допомагають і надалі йти до омріяних висот, а родина, друзі й однодумці щиро підтримують усі ваші починання! Миру й достатку, радості й добра, Вам, імениннику!

 
Вітаємо!
Середа, 19 жовтня 2016, 08:10

Намистом осені рясним защедрилася 19 жовтня ювілейна життєва палітра знаного у нашому краї маестро, доброї і надзвичайно відданої дітям і її величності музиці людини, талановитому педагогу й музиканту, члену Асоціації композиторів-піснярів Всеукраїнської музичної спілки, Відмінника освіти України, переможця Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності «Джерело творчості» і володаря медалі Софії Русової, переможця-фіналіста Всеукраїнського конкурсу «Спалахи багаття», переможця міського конкурсу «Людина року» у номінації «Митець року», Почесного громадянина м. Новодністровська, лауреата обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів і просто – людини щирого серця, чия провідна зоря яскраво сяє ось уже 60 літ – Михайла Васильовича Рожка!

Новодністровська громада, журналісти, численна когорта колег, шанувальників, друзів, учнів, батьків і голосисте калинове гроно хористів сердечно здоровить ювіляра із козацькими літами зі щедрим перевеслом побажань доброго здоров’я, Божої ласки, нев’янучого натхнення і мирі та гармонії із рідним краєм.

Детальніше...
 
Акценти ХХ сесії міської ради
Вівторок, 18 жовтня 2016, 12:50

Бюджет міста перевиконано на 2,3 млн
За підсумками восьми місяців поточного року міський бюджет Новодністровська був перевиконаний на 2,3 млн грн. Найбільше в цій сумі – місцевих податків та зборів – 710 тис. грн, які надійшли як орендна плата та земельний податок. На 260 тис. грн перевиконано заплановану суму акцизного податку, на 699 тис. грн податків та зборів від доходів фізичних осіб, що надійшли в основному від підприємств енергетичної та будівельної галузей, ще 200 тис. грн власних надходжень бюджетних установ, 118 тис. грн – як плата за розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів, 100 тис. грн – від реалізації майна тощо.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 10 з 102

Державні установи
Державний реєстр віборців


Центральна виборча комісія

Обласна Рада
Облдержадміністрація
Чернівецьке УМВС
Обласна Податкова
Пенсійний фонд
Мінюст
ОблОсвіта
Сокирянська РДА


Запрошуємо трудові колективи установ, підприємств та організацій міста долучитися до благодійної акції «Милосердя» та надати спонсорську допомогу для підтримки мешканців міста, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги.
Рахунок терцентру соціального обслуговування у м.Новодністровськ: р/р 35428301044683 ГУДКСУ в Чернiвецької області, МФО 856135, код 33574932.


Передплачуйте «Нашу газету»!
Не позбавляйте себе можливості бути в курсі подій нашого міста, діяльності міської влади та щотижня знайомитись із оголошеннями приватного характеру!
Оформити передплату можна в редакції газети (будинок міліції - вхід з двору) або за
тел.: 3-48-79 чи 3-24-29На даний момент 5 гостей на сайті
аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9Ikpvb21sYSAxLjUgVGVtcGxhdGVzIj5GcmVlIEpvb21sYSBUaGVtZXM8L2E+LCA8YSBocmVmPSJodHRwOi8vd3d3Lm50Y2hvc3RpbmcuY29tLyIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiIHRpdGxlPSJwZXJzb25hbCBob3N0aW5nIj5ob3N0aW5nPC9hPi4mbmJzcDs=');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom

Створено Joomla!. Valid XHTML and CSS.