top
logo

Меню сайту


Home
Головна сторінка
Вітаємо!
Понеділок, 28 листопада 2016, 09:35

Із найприємнішим святом – Днем народження – щиро здоровлять колеги по місцевому самоврядуванню керуючого справами виконавчого комітету Бориса Юхимовича Петрика, який перегорнув чергову сторінку життя 27 листопада. Нехай сонце гармонії і добра завжди яскраво світить у Вашому домі, а на життєвому шляху не буде ніяких перешкод. Хай Ваша робота на благо нашої громади буде успішною, а мудрі й виважені рішення завжди приймаються лише на добро для новодністровців! Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею!

 
Про скликання та проведення третього пленарного засідання 23-ї сесії VIІ скликання Новодністровської міської ради
Понеділок, 28 листопада 2016, 08:35

 

Детальніше...
 
26 листопада – День пам’яті жертв голодомору

26 листопада ми згадуємо про великий злочин проти нашого народу – Голодомор 1932−1933 років. Українські хлібороби, які століттями плекали любов до своєї годувальниці-землі та працею рук годували цілі народи, враз самі були позбавлені хліба. В один із урожайних років, коли Господь щедро обдарував українців плодами рідної землі, цей хліб було насильно конфісковано та продано, а селян, занесених цілими селами на так звані «чорні дошки», приречено на повільну і жахливу голодну смерть. Штучно спричинений голод нa землях житниці Європи більше 80 років тому визнаний як геноцид українців у багатьох країнах, а спомин про нього донині є відгомоном болю в серцях мільйонів людей усього світу. Ми, діти українського народу, відчуваємо цей біль особливо гостро, адже жахливою смертю загинули мільйони наших предків, яких сталінський режим позбавив права на життя, а відтак комуністична влада впродовж десятиліть системно та безпощадно позбавляла права на пам’ять. Ми вшановуємо жертв Голодомору, щоб оздоровити нашу пам’ять, загоїти рани минулого, запобігти повторенню подібних злочинів у майбутньому та визволити сучасну людину від небезпеки людиноненависницьких ідеологій. А конкретними знаками нашої пам’яті нехай стануть щира молитва за упокій невинно убієнних, запалена «свічка пам’яті» у вікні кожної української родини, а понад усе – готовність усіх українців захищати вбогого і знедоленого, боронити гідність кожної людини, будувати більш справедливе суспільство.

Анатолій БОЛДАШЕВ, міський голова,

Наталя КРИМНЯК, секретар міської ради

 
ВИТЯГ З ПОСТАНОВИ Новодністровського міського суду Чернівецької області від 16 листопада 2016 року
П'ятниця, 25 листопада 2016, 13:03

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Новодністровськ, Чернівецької області, адміністративну справу за позовом Кожукара Анатолія Івановича до Новодністровської міської ради Чернівецької області про визнання п. 1.1.3 «Плата за землю» рішення 69 сесії VI скликання № 126 від 30.06.2015 року «Про встановлення місцевих податків і зборів в м. Новодністровськ» Новодністровської міської ради Чернівецької області та абзацу 9 п. 2.1 додатку 3 «Порядок плати за землю» до рішення 69 сесії VI скликання № 126 від 30.06.2015 року «Про встановлення місцевих податків і зборів в м. Новодністровськ» Новодністровської міської ради Чернівецької області в частині встановлення ставки земельного податку за інші земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, у розмірі 3 відсотків від їх нормативної грошової оцінки, протиправними та їх скасування, -

 

Детальніше...
 
Про скликання та проведення другого пленарного засідання 23-ї сесії VIІ скликання Новодністровської міської ради
П'ятниця, 25 листопада 2016, 09:10

 

Детальніше...
 
Про скликання 24-ї сесії VIІ скликання Новодністровської міської ради
Четвер, 24 листопада 2016, 19:43

 

Детальніше...
 
Про внесення змін до розпорядження міського голови від 27 жовтня 2016 року №258-р «Про скликання 23-ї сесії VII скликання Новодністровської міської ради»
Четвер, 24 листопада 2016, 09:02

 

Детальніше...
 
Новодністровська міська рада оголошує конкурс з вибору керуючої компанії Індустріального парку «Новодністровськ»
Середа, 23 листопада 2016, 12:38

Інформація про конкурс:

  1. Учасник конкурсу – юридична особа незалежно від організаційно-правової форми, місцезнаходження та юрисдикції;

  2. Ініціатор створення та його уповноважений орган – Новодністровська міська рада;

  3. Концепція – додається до конкурсної документації учасникам конкурсу по письмовому запиту та опублікована на сайті міської ради www.miska-rada.com.ua;

  4. Територія індустріального парку – 15,36 га (землі промисловості);

  5. На території індустріального парку розміщені об’єкти нерухомого майна незавершеного будівництва панчішно-шкарпеткової фабрики: виробничий будинок, А, вхід (на відм. – 3,400), 1, огорожа – 3395,3 кв.м., каркасна споруда І модуля виробничого корпуса,1, А – 9408,3 кв.м. та каркасна споруда ІІ модуля виробничого корпусу, А, замощення – 9302,6 кв.м.;

  6. Строк, на який створюється індустріальний парк – 30 років, з дати включення індустріального парку до державного Реєстру індустріальних парків України;

  7. Розмір реєстраційного внеску – 850 грн.;

  8. Реквізити ініціатора створення:
Детальніше...
 
Шановна громадо м. Новодністровська! Дорогі земляки-захисники нашої землі!

Щиро вітаємо вас із Днем Гідності та Свободи!

З метою утвердження в країні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року–лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, 13 листопада 2014 року Президент України підписав Указ «Про День Гідності та Свободи», який відзначатимуть 21 листопада.

Детальніше...
 
Новодністровський міський голова Анатолій Болдашев оприлюднив висновки аудиторів

У Новодністровську склалася надзвичайно напружена ситуація, що була спровокована групою осіб, які, прикриваючись депутатським мандатом, відчайдушно захищають власні інтереси. Це не сприяє ні конструктивній роботі, ні, тим більше, розвитку міста, адже весь потенціал витрачається на протистояння. Дана публікація покликана розставити всі крапки над «і».

Детальніше...
 
Просимо хвилиною мовчання пом’янути тих, хто загинув, ставши на захист демократичних цінностей

 

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні, 21 листопада 2016 року перед початком робочого дня просимо хвилиною мовчання пом’янути тих, хто загинув, ставши на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів української держави та її європейського вибору.

Дана міська акція присвячена відзначенню Дня Гідності та Свободи. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну!

 

З повагою, оргкомітет

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні, 21 листопада 2016 року перед початком робочого дня просимо хвилиною мовчання пом’янути тих, хто загинув, ставши на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

Дана міська акція присвячена відзначенню Дня Гідності та Свободи. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну!

 

 

З повагою, оргкомітет.

 
Оголошення
Середа, 16 листопада 2016, 13:52

Інформуємо про те, що з 22 по 25 листопада ц.р. на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, Київ, Броварський проспект, 15, павільйон №3, входи №3-А, 3-С з боків станції метро “Лівобережна” та р.Дніпро відповідно) відбудеться XV Міжнародний промисловий форум-2016- головна подія машинобудівної галузі України.

Детальніше...
 
Із настанням зими «вуличний» травматизм сезонно зростає більше, ніж удвічі
Вівторок, 15 листопада 2016, 14:39

Статистика говорить, що головною причиною травматизму взимку є банальний поспіх. Багато хто просто не помічає льоду, припорошеного снігом, внаслідок чого падає і отримує різні травми. У поспіху люди схильні не помічати навіть відкритого льоду. Крім того, значна частина травм пов'язана із транспортом. Ковзають і падають як при вході в автобус, так і при виході.

Детальніше...
 
Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва (Фоторепортаж)
Вівторок, 15 листопада 2016, 12:43

Детальніше...

 
Інтерв'ю із міським головою Анатолієм Болдашевим
Понеділок, 14 листопада 2016, 13:01

– Анатолію Івановичу, 3 листопада 19 із 25-ти присутніх на сесії депутатів міської ради висловили вам недовіру. Чи справді все так погано у Новодністровську?

– Передусім, варто зауважити, що на наш спільний результат працює вся команда виконавчого апарату міської ради. І працює доволі успішно. Наприклад, за 10 місяців поточного року нам вдалося перевиконати бюджет майже на 3,5 млн грн. Ці надходження виявились дуже потрібними, у першу чергу, для навчальних та медичного закладів, адже передбачені державою суми субвенцій не покривають їхніх фактичних витрат.

Детальніше...

 
УВАГА! 13 листопада в Україні очікуються складні погодні умови: сильні снігопади, хуртовини, ожеледиця. Будьте обережні!
П'ятниця, 11 листопада 2016, 15:07

З 11 по 14 листопада активний циклон зумовить складні погодні умови у Чернівецькій області очікуються сильні снігопади та хуртовини, снігові замети, утворення снігового покриву висотою 15-25 см, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця; в Україні посилення швидкості вітру до 15-20 м/с, на півдні та заході місцями 25 м/с.

 

Детальніше...
 
Шановні новодністровці!
П'ятниця, 11 листопада 2016, 07:04

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів України проводить широкомасштабну інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо соціальної підтримки населення України в перехідний період розвитку української економіки.

 

Детальніше...
 
Шановні працівники культури міста та аматори народної творчості! Щиро вітаю Вас із професійним святом!
Середа, 09 листопада 2016, 07:17

У цей день ми вшановуємо тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвій держави, займається аматорською творчістю.

Багата талантами Українська земля, наші земляки володіють вагомим творчим потенціалом, який втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Ваша самовіддана творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.

Дякуючи щоденній праці клубних працівників, викладачів музичної школи, бібліотекарів, фахівців музейної справи, невтомно плекаються джерела духовності, правди і краси. Тому ставлення до працівників культури – це індикатор суспільного благополуччя.

Тож від усієї душі вдячна Вам за сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку української культури – становлення Української держави, невтомний творчий пошук, завдяки якому звершуються великі діяння.

Здоров’я, добра, благополуччя Вам і Вашим сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З глибокою повагою,начальник відділу культури, А. Присакар

 
Про проведення тринадцятого засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради
Середа, 09 листопада 2016, 07:03

 

Детальніше...
 
Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!
Середа, 09 листопада 2016, 06:31

Вітаємо вас із Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва – всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу та найкращі традиції рідного міста.
Культура робить людину особистістю, незримою силою вона формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Дякуючи щоденній праці кожного із вас, невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси. Дякуючи творчому неспокою та громадському подвижництву аматорів сцени, народна та професійна культура рясно вродила вагомими духовними здобутками Новодністровська.
Хай щастить вам усім у творчості та особистому житті. Зі святом!

З повагою, заступник міського голови Микола КОЗАК,
секретар міської ради Наталя КРИМНЯК

 
У Новодністровській гімназії викладатиме англійську мову американець – волонтер корпусу миру
Вівторок, 08 листопада 2016, 10:00

У понеділок, 7 листопада Новодністровська гімназія радо зустрічала нового волонтера Корпусу Миру США, який приїхав познайомитися з місцем майбутньої роботи. Чак Зедд має розпочати роботу у якості вчителя англійської мови у грудні цього року.

Детальніше...

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 9 з 102

Державні установи
Державний реєстр віборців


Центральна виборча комісія

Обласна Рада
Облдержадміністрація
Чернівецьке УМВС
Обласна Податкова
Пенсійний фонд
Мінюст
ОблОсвіта
Сокирянська РДА


Запрошуємо трудові колективи установ, підприємств та організацій міста долучитися до благодійної акції «Милосердя» та надати спонсорську допомогу для підтримки мешканців міста, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги.
Рахунок терцентру соціального обслуговування у м.Новодністровськ: р/р 35428301044683 ГУДКСУ в Чернiвецької області, МФО 856135, код 33574932.


Передплачуйте «Нашу газету»!
Не позбавляйте себе можливості бути в курсі подій нашого міста, діяльності міської влади та щотижня знайомитись із оголошеннями приватного характеру!
Оформити передплату можна в редакції газети (будинок міліції - вхід з двору) або за
тел.: 3-48-79 чи 3-24-29На даний момент 3 гостей на сайті
аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9Ikpvb21sYSAxLjUgVGVtcGxhdGVzIj5GcmVlIEpvb21sYSBUaGVtZXM8L2E+LCA8YSBocmVmPSJodHRwOi8vd3d3Lm50Y2hvc3RpbmcuY29tLyIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiIHRpdGxlPSJwZXJzb25hbCBob3N0aW5nIj5ob3N0aW5nPC9hPi4mbmJzcDs=');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom

Створено Joomla!. Valid XHTML and CSS.