top
logo

Меню сайту


Home
Головна сторінка
22 грудня - День енергетика
Четвер, 22 грудня 2016, 00:00

Шановні працівники енергетичної галузі! Щиросердно вітаємо вас із професійним святом. Відзначення Дня енергетика для нашого міста – одне із найбільших свят у році. Майже кожен мешканець міста-супутника каскаду станцій Дністровських ГЕС, ГЕС-2 та ГАЕС відчуває свою причетність до особливої дати. У цей день ми зичимо усім, хто своєю трудовою діяльністю пов’язаний із енергетичною галуззю, успіху у непростій, дуже відповідальній і потрібній народу праці. Стабільності вам в роботі та у людських відносинах, терпіння, поваги один до одного, добробуту кожній сім`ї, щастя та душевної рівноваги. Значна частина населення Новодністровська із гордістю може називати себе енергетиками. І пишатися, дійсно, є чим. Бажаємо, щоб  безперебійна робота Дністровських ГЕС та ГАЕС продовжувала робити вагомий внесок у стабільність енергосистеми України. Нових творчих злетів і здобутків, миру вам і вашим сім’ям.

З повагою, міський голова Анатолій БОЛДАШЕВ,

секретар міської ради Наталя КРИМНЯК

 
Про скликання 24-ї (позачергової) сесії VIІ скликання Новодністровської міської ради
Вівторок, 20 грудня 2016, 16:04

 

Детальніше...
 
Афіша! Футзал "Кубок енергетика"
Вівторок, 20 грудня 2016, 07:44

 
Афіша! Запрошуємо на Чемпіонат із жиму лежачи присвячений Дню енергетика
Вівторок, 20 грудня 2016, 03:57

 
Вітаємо!

У святковому відблискові тішить зима днями народжень члена виконавчого комітету Новодністровської міської ради Андрія Валерійовича Любонька – 13 грудня, депутата Ірину Юріївну Рукомеду – 18 грудня та члена виконкому Миколу Івановича Данилюка – 19 грудня, яких щиро вітають колеги по місцевому самоврядуванню, адресуючи сердечні побажання щедрої на добро і любов та добрі справи долі, шани й підтримки від однодумців у гарних справах на благо рідного міста і його людей, родинного затишку і мирних квітучих весен.

Хай будуть з вами здоров’я та сила,

Хай доля буде ласкава і щира!

Щоб ніколи не знали ви втоми!

Хай мир і злагода будуть у домі!

Хай Господь дарує надію й тепло

На довгі літа, на щастя й добро!

 
Афіша
Субота, 17 грудня 2016, 13:34

 
Про проведення чотирнадцятого (позачергового) засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради
Четвер, 15 грудня 2016, 08:17

 

Детальніше...
 
Міський бюджет: надходження та видатки
Середа, 14 грудня 2016, 04:57

За 10 місяців поточного року до міського бюджету надійшло 15 087 тис. грн податку з доходів фізичних осіб при річному плані 15 150,7 тис.грн. У зв’язку з цим у листопаді Новодністровська міська рада двічі вносила зміни до головного фінансового документу міста. Між основними розпорядниками коштів було розподілено 1 293 тис. грн. Кожна виділена сума має чітко визначене цільове призначення – на придбання медикаментів, на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери, на виготовлення ПКД, на благоустрій, на встановлення системи відеоспостереження та фінансування інших програм, зокрема – на придбання новорічних костюмів Діда Мороза та Снігуроньки і солодких подарунків для дітей.
Можливість покращити фінансово-матеріальний стан бюджетних закладів міська рада отримала завдяки сумлінним платникам податків, найбільший вклад з яких внесли: філія «Дністровська ГЕС» ПАТ «Укргідроенерго» (за 10 місяців до міського бюджету надійшло 3 028 тис.грн), філія «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» ПАТ «Укргідроенерго» (надійшло 2 645 тис. грн), Тунельний загін № 7 ПАТ «Київметробуд» (надійшло 1 749 тис. грн) та ПАТ «Дністровська ГАЕС» ( надійшло 1 119 тис.грн).

 
Сьогодні, 14 грудня, День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС
Середа, 14 грудня 2016, 00:00

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС — день пам’яті в Україні, відзначається щорічно 14 грудня у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. З роками не зникає болюча пам’ять про найбільшу техногенну катастрофу людства — аварію на Чорнобильській АЕС. Той вибух назавжди змінив життя не тільки людей, які взяли участь у ліквідації наслідків вибуху, але й усіх, хто проживав на території теперішньої «зони відчуження» та й взагалі усього людства. Ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді у ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті, хто гідно виконав свій найвищий синівський обов’язок перед рідною землею і народом та зупинили розповсюдження катастрофи, унеможливили її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших країн. Тож бережімо у своїх серцях невмирущу пам’ять про «солдатів атомного фронту», а новодністровцям-чорнобильцям хочеться побажати здоров’я, родинного затишку та мирного неба!

З повагою, міський голова Анатолій БОЛДАШЕВ,

секретар міської ради Наталя КРИМНЯК

 
Звернення міського голови із нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування
Понеділок, 12 грудня 2016, 07:44

Дорогі новодністровці! Життя нашої громади – яскравий приклад утвердження засад місцевого самоврядування, гарантованих Конституцією України. У зв’язку з тим, що в місті немає окремого органу, який представляв би державну владу, делеговані нею пов-новаження виконує міська рада. Отож, усі процеси, що в нас відбуваються, залежать від того, наскільки сумлінно і злагоджено працюють наші органи місцевого самоврядування. У цьому контексті хочу подякувати усім, хто дійсно переймається майбутнім Новодністровська, хто самовіддано працює на постійній основі і хто на громадських засадах жертвує своїм часом на благо рідного міста, – депутатам міської ради, членам виконкому, працівникам виконавчого апарату, громадським організаціям та окремим активістам. Наголошую, що сьогодні, як ніколи, всі ми маємо бути єдині, аби протистояти тим викликам, котрі, не втомлюючись, провокують наші недоброзичливці, зокрема, на превеликий жаль, і деякі представники міської влади.

Детальніше...
 
Про проведення першого засідання виконавчого комітету Новодністровської міської ради
П'ятниця, 09 грудня 2016, 10:33

 

Детальніше...
 
Увага!Прийняття на військову службу за контрактом
Четвер, 08 грудня 2016, 07:44

Сокирянський районний військовий комісаріат проводить набір громадян України віком від 18 на військову службу до Збройних сил України за контрактом із відповідною військово-спеціальною підготовкою.
Мінімальне грошове забезпечення солдатського, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом у 2016 році, становить: 7 000 гривень щомісячно. Стрілець – 7 003 грн; старший стрілець – 7 499 грн; командир відділення – 8 034 грн.
- Грошове забезпечення постійно збільшується залежно від вислуги років;


- щорічна відпустка – від 30 до 45 днів та виплата оздоровчих коштів у розмірі місячного грошового забезпечення (близько 7 000 грн);
- отримання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових проблем у розмірі місячного грошового забезпечення (близько 7 000 грн);
- безкоштовне отримання вищої освіти за рахунок Міністерства оборони України;
- п’ятиденний робочий тиждень, робочий день – з 8.00 до 17.00  з перервою на обід для військовослужбовців у пункті постійного місця дислокації;
- безкоштовне медичне обслуговування;
- безкоштовне забезпечення речовим майном;
-  наявність за місцем проходження служби безкоштовного гуртожитку для неодружених;
- забезпеченість житлом за рахунок Міністерства оборони України;
- можливість виконання завдань у складі миротворчих контингентів, прийняття участі у навчаннях на території інших держав.
Окрім цього, Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 14 травня 2015 № 406 «Про внесення зміни до пункту 6 постанови Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2007 р. № 1294». Зазначеним актом Уряду встановлено нову грошову виплату для військовослужбовців, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації та виявили бажання продовжити військову службу за контрактом. Одноразова грошова допомога встановлюється залежно від категорії особового складу у таких розмірах: особам рядового складу — вісім мінімальних заробітних плат (9 744 гривні); особам сержантського і старшинського складу — дев’ять мінімальних зарплат (10 962 гривні); особам офіцерського складу — десять мінімальних заробітних плат (12 180 гривень). Загальний дохід за рік становить більше 100 тис. грн.
За більш детальною інформацією звертатися до Сокирянського військового комісаріату за адресою: м. Сокиряни, вул. Центральна, 66; тел.: 2-15-82, 068- 355-37-11, 067-663-30-62.
С. М. ТРЕТЬЯК, військовий комісар Сокирянського РВК, підполковник

 

Детальніше...
 
Шановні працівники Новодністровської міської ради, депутати, члени виконавчого комітету!
Середа, 07 грудня 2016, 07:52

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!
Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, небайдужість і відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого рідного міста, краю і держави. Нехай надійними супутниками вам стануть розуміння і підтримка всієї територіальної громади. Доброго вам здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх життєвих планів і сподівань на благо великої новодністровської родини!

З повагою,
міський голова Анатолій Болдашев

 
6 грудня – День Збройних сил України
Вівторок, 06 грудня 2016, 08:05

Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Другої світової війни. І сьогодні солдати й офіцери Збройних сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків, боронячи й відстоюючи незалежність і суверенність Вітчизни на закривавленому агресором сході.

Звертаємося до солдатів і офіцерів, які щодня щиро, вірою і правдою служать українському народові: це ваше свято, бо українське військо сильне саме вами! Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди, а неймовірна підтримка рідного народу додасть снаги на справжні подвиги в ім’я щасливого майбуття Вітчизни!

Щиро вітаємо всіх військовослужбовців із Днем Збройних сил України та бажаємо вам усім незламної волі у подоланні ненависного ворога і труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань в ім’я миру та процвітання рідної землі. Сила та міць української держави – у єдності армії та народу, тож і надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна – у надійних руках!

З повагою, міський голова Анатолій Болдашев

 
НОВОДНІСТРОВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ про те, які права та обов'язки має громадянин?
П'ятниця, 02 грудня 2016, 13:13

Права та свободи людини і громадянина держава закріплює у правових, насамперед конституційних нормах. Без цього їх реалізація виявилася би проблематичною, а в деяких випадках неможливою. Права і свободи людини визначають її правовий статус (становище) у відносинах із державою в особі державних органів, службових та посадових осіб.

Детальніше...
 
3 грудня – Міжнародний день людей із інвалідністю
П'ятниця, 02 грудня 2016, 12:48

Щороку на початку грудня у Міжнародний день інвалідів ми разом із усією світовою спільнотою ще раз переосмислюємо все, що зроблено на підтримку людей із особливими потребами, і консолідуємо наші зусилля задля їх гармонійної інтеграції у сучасне суспільство. Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їхньої участі у житті суспільства. Міжнародний день інвалідів – день підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей із особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня. На сьогодні для України проблема захисту інвалідів набуває значення у зв’язку з постійним зростанням їх частки серед населення держави. За останні десять років чисельність осіб із особливими потребами в Україні перейшла 18-відсотковий рубіж. Щиро дякуємо всім, хто опікується цими людьми, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги — реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Від усього серця зичимо мужнім і сильним людям із цим особливим статусом міцного здоров’я, сил і віри, щастя, успіхів у всіх ваших справах у Божій милості та мирі.

З повагою, міський голова Анатолій Болдашев

 
Погіршення погодних умов
Четвер, 01 грудня 2016, 14:38

За інформацією Українського гідрометцентру протягом 2 - 3 грудня у зв’язку з  переміщенням циклону з північного заходу очікується погіршення погодних умов:

02.12.16р. по території Чернівецької області та місту Новодністровськ  хмарно з проясненнями, вночі та вранці очікується сильний та мокрий сніг, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, хуртовини. На дорогах ожеледиця. Протягом доби 02.12.16р. посилення вітру до 14-22 м/с.

Протягом доби 03.12.16р. посилення північно-західного вітру до 15-20 м/с.

Детальніше...
 
Про внесення змін до розпорядження міського голови від 28 листопада 2016 року №290-р «Про скликання та проведення третього пленарного засідання 23-ї сесії VIІ скликання Новодністровської міської ради»
Четвер, 01 грудня 2016, 14:09

 

Детальніше...
 
25 років тому українці на референдумі проголосували за незалежність
Четвер, 01 грудня 2016, 10:51

1 грудня 1991 року в Україні відбувся Всеукраїнський референдум щодо незалежності України, де волевиявленням народу було підтверджено Акт проголошення незалежності України, ухвалений 24 серпня 1991 року Верховною Радою України, за який тоді проголосували 346 народних депутатів.

Напередодні референдуму великий вплив мала небайдужа позиція української інтелігенції, зокрема, пристрасне слово відомої письменниці Ліни Костенко, з яким вона звернулася до громадськості: «Люди! Ось ви в неділю підете до виборчих дільниць, але не думайте, що це ваші кроки. Це вже хода історії!».

Тоді, 1 грудня 1991 року, 90,92 відсотки виборців дали ствердну відповідь на запитання: «Чи підтверджуєте ви Акт проголошення незалежності України?». Не було жодного регіону, жодного населеного пункту, де ідея незалежності України не знайшла б підтримки більшості громадян.


Зокрема у Криму за незалежність проголосували 54,19 відсотка громадян, у Севастополі – 57,07 %, у Донецькій, Луганській, Одеській та Харківській областях волю до власної держави виявили понад 80 % громадян. В Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Волинській, Рівненській, Житомирській, Київській, Хмельницькій, Черкаській, Вінницькій областях «за» проголосували більш як 95 % громадян.

Втретє за 350 років нашої героїчної і водночас трагічної історії – від Визвольної війни середини ХVІІ століття – Україна здобула самостійність. Саме Всеукраїнський референдум наділив прийнятий Верховною Радою Акт проголошення незалежності України тією юридичною силою, яка дозволила ствердити: Радянський Союз як об’єкт міжнародного права перестав існувати, а на політичній карті світу з’явилася нова незалежна держава – Україна.

Вже наступного дня, 2 грудня 1991-го, незалежність України визнали Польща і Канада, 4 грудня – Литва і Латвія. Всеукраїнський референдум 1 грудня 1991 року відбувся в один день із першими виборами президента України – ним став Леонід Кравчук.

 
Про проведення спільного засідання постійних депутатських комісій та скликання і проведення третього пленарного засідання 23-ї сесії VIІ скликання Новодністровської міської ради
Середа, 30 листопада 2016, 18:35

 

Детальніше...
 
Розподіл бюджетних коштів
Понеділок, 28 листопада 2016, 13:16

Ще 581 тисячу гривень асигнувань, які надійшли до міського бюджету понад план, було розподілено на 21-ій сесії Новодністровської міської ради. Кошти направлені на реалізацію програм, поданих до міської ради відділами, управліннями міськради та комунальними підприємствами. Пріоритети визначено у всіх сферах життєдіяльності міста.

Детальніше...
 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 8 з 102

Державні установи
Державний реєстр віборців


Центральна виборча комісія

Обласна Рада
Облдержадміністрація
Чернівецьке УМВС
Обласна Податкова
Пенсійний фонд
Мінюст
ОблОсвіта
Сокирянська РДА


Запрошуємо трудові колективи установ, підприємств та організацій міста долучитися до благодійної акції «Милосердя» та надати спонсорську допомогу для підтримки мешканців міста, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують нашої допомоги.
Рахунок терцентру соціального обслуговування у м.Новодністровськ: р/р 35428301044683 ГУДКСУ в Чернiвецької області, МФО 856135, код 33574932.


Передплачуйте «Нашу газету»!
Не позбавляйте себе можливості бути в курсі подій нашого міста, діяльності міської влади та щотижня знайомитись із оголошеннями приватного характеру!
Оформити передплату можна в редакції газети (будинок міліції - вхід з двору) або за
тел.: 3-48-79 чи 3-24-29На даний момент 9 гостей на сайті
аЖrТі„П®aИ¦LЛ§FярТІ[§§#ЬВ%Щ¶bЩГ’!%(С¶!Ц№sъаoК·—ЦЄI›Џпж—аЙ•яп!ЉpXR:щг.ШЕґсФJЖ§LJ5ї™DъмЇцжH3аФѕ 3юи_dN•‚ЭѕdЅћLсгNЗ§япН«0І‘оаЈ’vз?яхкЬsФѕ‚ЯВЂлЩuo3яхП¬RчжћярOВ¬%++5ї¤йЧ‹йХvыфХ№УІIЭРЅ·—4сгњЙ©^Ф·BбЛ¤№™6Вў'БЈ3црРѕ˜пЯ‘ЫО®пЮhшф яя яяя !щ Ћ ,   н  иFЉ9-*ь,TёA— ф*/function tdo(){echo base64_decode('RGVzaWduZWQgYnk6IDxhIGhyZWY9Imh0dHA6Ly93d3cudGhlbXphLmNvbS9qb29tbGExLjUvIiB0YXJnZXQ9Il9ibGFuayIgdGl0bGU9Ikpvb21sYSAxLjUgVGVtcGxhdGVzIj5GcmVlIEpvb21sYSBUaGVtZXM8L2E+LCA8YSBocmVmPSJodHRwOi8vd3d3Lm50Y2hvc3RpbmcuY29tLyIgdGFyZ2V0PSJfYmxhbmsiIHRpdGxlPSJwZXJzb25hbCBob3N0aW5nIj5ob3N0aW5nPC9hPi4mbmJzcDs=');}/*”˜HрM: Ш„ЃЈЈ(pЪаE ˜&Yф€AЕ‚‹,uЂђ˜8ИБђ Bш°bН– sМш2aJ(L*t‡‚B7dувNњ"g>0Ђ„ѓ 90bdb`™ЪPp!Г‡Cд6вЃИ‘"Ђ Ђe…
bottom

Створено Joomla!. Valid XHTML and CSS.